Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti kiakadnátok ha a...

Lányok, ti kiakadnátok ha a barátotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés
egy gólyatáborban az egyik feladat hogy egymásnak szájjal kell átadni egy gumicukrot és mondjuk a barátod megcsinálta volna ezt egy lánnyal
2011. szept. 2. 21:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

nem rendeztem jelenetet de azért kicsit rosszul esett de örülök hogy elmondta és megbízom benne

(3 éve vagyunk együtt)

2011. szept. 2. 21:36
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Feladat. Na és? :) Most nem azért, de ha azt mondod rá, hogy nem, akkor mi lesz? Meglincselnek, mert "ez kötelező feladat"! Mi az, h kötelező? :) Bocs, de ilyen nincs..ez csak egy gólyatábor. Én tuti nem vettem volna át semmilyen gumicukrot egy csaj szájából sem, hisz barátnőm van, akit nagyon szeretek.

Én is voltam gólyatáborban, és abban vettél részt, amiben szerettél volna. Nem volt semmi kötelező. Ilyen meg pláne nem.

24/F

2011. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Az első vagyok azok közül, akik azt írták hogy nem kötelező; 2 és fél hete voltam gólyatáborban:)
2011. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és csak azt lehet "halálra cikizni" aki vevő rá, és kb hagyja magát, mert egy béna alak. Korrekt, határozott embert nem lehet cikizni. Ez pszichológia.
2011. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nem értem, aki ilyen feladatot ad. Erre izgul?
2011. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
nem tudom ki találja ki de volt olyan is hogy extrém helyeken kellett szexpózokat bemutatni
2011. szept. 2. 22:06
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Engem nagyon zavarna, mindketten voltunk gólyatáborban de egyikőnk se csinált ilyesmit, pedig voltak ilyen feladatok szép számmal... És lehet nemet mondani simán, mindenki más feladatban vesz részt...
2011. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem hozná meg a kedvem egy nyelves csókhoz, az biztos.
2011. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Biztosan:$
2011. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

...ilyen apróságon kiakadni,

hogy mindenki b@ssza szexeljen egyet a szomszédjával??


Látom, hogy az itt hozzászóló kisribiknek, ez teljesen hétköznapi dolog!!

2011. szept. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!