Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok azért, ha a barátotok/b. nőtök más csajjal v hapsival táncolna?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én eléggé kiakadnék és rögtön elkapna a féltékenységi roham..
2011. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi ezzel a baj?? Ez csak szórakozás! A barátom is eléggé kiakadt ezen csak nem értm miért
2011. ápr. 9. 10:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem. Azért annyira senkit nem lehet kisajátítani. Persze, ha velem meg nem táncolna, akkor igen, kiakadnék.
2011. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem akadnék ki, de rohadtul zavarna!
2011. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha ilyen mchaverra táncolna egy lánnyal. De ha mondjuk afféle összesimulós, szexizős zenére riszálnák magukat, hát lehet agyérgörcsöt kapnék.

Fordított esetben én nem szoktam úgy táncolni a pasikkal, egyrészt azért, mert tiszteletlenség a párommal szemben, másrészt azért, mert nagyon kevés pasi tud igazán jól táncolni. Viszont, ha az első zenestílusra gondolok, amit már az elején leírtam, arra akárkivel táncolok, abban semmi sincsen...ott nem az a cél, hogy összesimulj, hanem hogy jól érezd magad.

22L

2011. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én tökre
2011. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Zavarna, de eltudnám tűrni talán.. de ha tényleg valami odasimulós ""tánc"" lenne és nem lennék ideges, akkor elhívnám onnan barátnőm szépen.. ha meg pont olyan kedvem lenne és látom, hogy a fiú nagyon rajta van barátnőmön, akkor ott helybe verem agyon a fiút.. ^^
2011. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy ideig nem zavarna. :) De ha zavarna, akkor se szólnék. Érezze jól magát. De engem se hanyagoljon el.
2011. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, de nem csinálnék semmit, csak nézném egy távol pontból, ahonnét nem vesz észre, és ha látom a srácon hogy nagyon rámegy a nőmre, akkor hirtelen elkapom hátulról a nyakát, lehúzom a földre és addig ütöm amíg egy véres folt nem lesz az egész feje.

22/f

2011. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
*és azt kifelejtettem, hogy csak olyannal engedném táncolni, akit le tudok verni, aki nagyobb darab ahhoz oda sem engedném alapból
2011. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!