Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy a lányoknak bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a lányoknak bejön a sportos alakú izmos pasi? Ezt a fiú nem tudhatja? De ha tetszik egy idegen lány akkor hogyan kezdhetnénk beszélgetést vele? Megtudnád mondani mennyi az idő majd utána nagyon szép lány vagy?

Figyelt kérdés
ez elég ciki nem?
2011. febr. 8. 21:10
 1/3 Tomika90 ***** válasza:
100%
a fogalmazásod a ciki szerintem...ha ilyen összefüggő és értelmes szöveget tolsz élőbe is tuti kéne melléd valami tolmács
2011. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár fiű vagyok, de azzal szerintem jobban jársz, ha őszinte vagy és spontán. Nem érdemes betanulni egy szöveget, az az esetek többségében úgyse jön be.
2011. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az egyik legnagyobb igazság: "Külső megfog. Belső megtart."

elmondhatnál több dolgot is a szituról:)

2011. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!