Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent kidobni/elajándékozni...

Mindent kidobni/elajándékozni ami az extől van? Te megszabadultál mindentől?

Figyelt kérdés

Sok év után szakitottunk.Sok év alatt kaptam sok ajándékot,nagy része hasznos.És a legtöbb olyan ajándék is nálam maradt amit a lakásba kaptunk (albi,ő költözött vissza a szüleihez,ő akarta csak a ruháit vinni meg a személyes tárgyait).


Új párom van.Nem tudja milyen tárgy honnan van,nem is kérdezte még.

A porfogókat elajándékoztam,az ékszereket eladtam,a személyes emlékeket betettem egy dobozva és elvittem anyámékhoz padlásra (fényképek stb).


Voltam nálam barátok,és meglepődve kérdezték,hogy miért vannak még meg az ágyneműk,kisgépek,egyéb hasznos dolgok,amiket tőle vagy közösen kaptunk.

Mert hogy a párom mit fog szólni,ha véletlen kiderül,hogy az exem is feküdt ugyanazon a paplanon.Vagy ugyanazt a kávéfőzőt használta.


De komolyan...ha ezeket mind lecserélném,az sok sok ezer forintba kerülne.Ilyen erővel új lakást is nézhetnék,mert itt is lakott,párom is ide jön fel...ugyanaz az ágy...


2011. szept. 3. 16:22
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Párom természetesen tudja hogy együtt éltem valakivel,látásból ismeri is.

Huszonévesek vagyunk.

2011. szept. 3. 16:23
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg túlzás lenne egy kávéfőzőben is szimbólumot látni.
2011. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Elég gyerekes dolog lenne ezeken fennakadni
2011. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne kidobni a exedtől maradt holmikat? Az életed része valamikor. Ha ezt valaki szégyenli vagy kellemetlen élmények törnek fel belőle ,megértem ,de így?
2011. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%

a gépeket nem dobnám ki, de az ágyneműn kiakadtam...

nahát, ha én megtudnám, hogy extől kapta, és azon henteregtek, úgy kivágnám azt a lepedőt, hoyg csak repülne a 10. emeletről ahol lakok...

fú...

az ágyneműket cseréld le sztem!

2011. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

van kb 10 ágynemű,mind párban,jó minőségűek,közösen kaptuk mikor költöztünk...

1 évesek sincsenek,2-3x voltak felhuzva,darabja 8-10ezer...


de ez csak egy példa,van elég sok...vagyis majdnem minden,mivel költözéskor a szülők segitettek,és közösen kaptunk sokmindent


előtte meg még külön lakva én is vettem neki sokmindent,és ő is nekem (szintén hasznos tárgyak, a haszontalanoktól "megszabadultam")

2011. szept. 3. 16:54
 7/27 anonim ***** válasza:
98%
nyilván ki voltak mosva azok az ágyneműk. Azért nem használni, mert más pasi feküdt benne, kb olyan, mintha nem szexelne veled azért, mert járt már ott más f@rka is. Bocs a durva hasonlatért, de szerintem hülyeség ez a ki kell dobni műbalhé... Ennyi erővel dobd ki az ágyat is, mert azon aludtatok, szóval érted
2011. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ezt mondtam én is,hogy akor költözhetek is ilyen erővel,mert járt a szőnyegene,ivott a bögrékből,fürdött a fürdőkádban...


de igen,legdurvább hasonlat,ne szexeljünk,mert más más volt bennem...


Bár akkor ágy a lakás tulajáé,akkor már rég le kellett volna cserélni,hisz előttem más bérelte,ők is aludtak rajta..(bár kitisztitottam beköltözéskor)

2011. szept. 3. 17:15
 9/27 A kérdező kommentje:
És persze,természetesen kimosott ágyneműk,nem épp még szárad rajta az ex szextől izzadságfoltja...:9 :)
2011. szept. 3. 17:16
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
en megtartottam mindent. Gyerekes hülyeség kidobni mindent és ha kidobnád a kávéfőzőt azzal csak atz bizonyítanád, hogy fáj rágondolni( amúgy én a porfogókat, ékszereket se adtam volna el...)
2011. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!