Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális, megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális, megbízható, értelmes fiúkat találni? 16 vagyok, és nagyon rossz látni a szerelmeseket, és rossz egyedül lenni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Aki keres, az talál. Idő kérdése.
2011. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet.
2011. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
46%

Mindenhol. De vigyázz, mert keverednek a nem normális, megbízhatatlan, hülye fiúkkal.

Ez a nehéz benne, hogy Neked kell kitalálni, hogy kit érdemes jobban megismerni.

Ha jobbat nem tudsz, az interneten is lehet ismerkedni, de jól válogasd meg, hogy kivel találkozol és hol. Olyan nyilvános helyet válassz, ahol messziről meg tudod lesni a fiút és ha átvert magával kapcsolatban, akkor már oda se kell menjél hozzá! Ha csak nem szimpi, de nem csapott be, akkor azért illik odamenni hozzá.

2011. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%

ha szeretnél ismerkedni dobok egy msn címet!

(18f)

2011. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pont ugyan így vagyok. De én már hozzászoktam hogy nincs senkim.

16/F

2011. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
16 éves lány vagyok és még nem volt pasim sose :D Pedig csinos vagy intelligens nyugodt vidám és jó természetű xD Ez van várni kell és keresgélni majd jön valaki :) Nekem is alakulnak a dolgok :P Hajráááá Előre a szerelmeért !
2011. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Bárhol találhatsz ilyeneket, csak észre kellene venned a kevésbé jóképű fiúkat is.
2011. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Én szívesen megismerkednék veled :)

16 éves fiú vagyok. És teljesen normális, én is normális lányt keresek, aki megértő, hűséges, és tud szeretni, nem csal meg. Egyébként erősségem a hűség :)

Küld el levélbe a címedet :)

2011. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz ezen kifelyezések alatt? Nem iszom, nem járok el bulizni - normális lennék? Nem érdekel a kiélés meg, hogy minél több lányt dugjak meg, csak egy külsőleg/belsőleg rendes, kedves lányt szeretnék akivel életem végéig szerethetjük egymást (vagy még utána is;)) - megbízható lennék? Sokat olvasok, sokféle dolgoról szeretek beszélgetni, az űrkutatáson át vallásokon keresztül szinte bármiről - értelmes lennék? :)

Amúgy eddig nem igazán kellettem volna senkinek, hiába nincs gond a külsőmmel, mindenki csak flörtölni meg hülyíteni akar. :\

19/F

2011. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
j*
2011. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!