Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy jogosult...

Coty kérdése:

Hogy lehet az, hogy jogosult vagyok a GYES-re, csak jovore jar le a jogosultsag, de honapok ota csak a csaladi potlekot utaljak, a GYES-t nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kulfoldon elek lassan 1 eve, a ferjem munkaja miatt, a kisfiam 2.5 eves. Elvileg, ahogy tudom, 3 eves koraig jogosult vagyok a GYES-re, emellett a csaladi potlekra is, ezert mindig 38 ezer forint koruli osszeget folyositottak a szamlamra, de kb 3 honapja csak 12 200 FT-ot. Mi lehet a oka, es hova forduljak ilyen messzirol, kulfoldrol? Koszi a segitseget!
2011. szept. 4. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Magyar Államkincstárnál érdeklődj! E-mail-ben is fel tudod venni velük a kapcsolatot. Aránylag gyorsan szoktak válaszolni.

2011. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GYES csak a Magyarországon élőknek jár. Ha tartósan külföldre költöztetek, akkor nem jár, sőt van, hogy visszakeresik, hogy mikortól és visszakérik büntetőkamatostól az állam szerint jogtalanul átutalt összeget is.
2011. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
én úgy tudom a gyes a gyerek két éves koráig jár...
2011. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Koszonom a segitseget! Csak atmenetileg tartozkodunk itt, megvan a visszautra is a jegyunk. Remelem megoldodik valahogy, mert nagyon hianyzik ez a penz.


Koszi a segitseget!

2011. szept. 5. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!