Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hibás vagyok? Abban, hogy...

Én hibás vagyok? Abban, hogy megismerkedésünk után 1 évvel már terhes lettem, Gyes-en voltam, nem kerestem pénzt?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk volt rendes munkahelyem, a páromnak meg nagyon sok pénze, ahogy terhes lettem, otthagytam a munkahelyem, és az ő cégéhez jelentett be. Otthon voltam a gyerekkel, most 3 éves múlt. Különváltunk, mindig megcsalt, és a veszekedések végén mindig azt vágta a fejemhez, hogy ő tartott el, pedig nem tudtam dolgozni, mert a gyerekkel kellett lennem, és nem akarta, hogy dolgozzam. Mindig a pénzzel jött, hogy ő tartott el.Ez normális????
2011. aug. 6. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem, de ez van. Most mit tudsz vele csinálni azon kívül, hogy elmondod neki a gyerekét nevelted?
2011. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
De amikor terhes lettél, miért hagytad ott a munkahelyed?
2011. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezted még meg tőle hogy mi a fontosabb,te és a gyereke, vagy a pénz?Mai világban fontos a pénz, de nem lehet mindent meg venni.
2011. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Két dologban hibáztál, egyrészt a régi munkahelyedről kellett volna eljönnöd gyesre, hogy némi függetlenséget azért megtarts és ne szolgáltasd ki magad neki teljesen.

A másik, hogy egyáltalán szóba álltál egy ilyen alakkal, de a helyzet az, hogy a kapcsolatok elején a pasik is a legjobb formájukat igyekszik hozni.

Sajnos manapság legalább egy két évig érdemes gyerekvállalás előtt együtt élni és még ez sem garancia semmire.

Az viszont tény, hogy tetű dolog ezzel visszaélni.

Figyelj, ha ez egy kis vigaszt ad hidd el, hogy sokan esnek ebbe a hibába, a gazdag pasi meg a középosztálybeli lány esete sajnos nem új keletű.

Itt nem azt mondom, hogy a pénzért voltál vele, csak azt, nyilván ez neked is kényelmesebb volt.

2011. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Vissza ne fogadd!! Az ilyen bunkók visszakönyörgik magukat. Nem a te hibád viszont valóban a te régi munkahelyeden kellett volna bejelentened magad gyesre. De ez van már mindegy. Te nem vagy hibás. Az ő gyerekét is neveled nem csak a sajátod az a gyerek. Ilyet mit meg nem engednek maguknak egyesek!!
2011. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Ettől forog a gyomrom,hogy Ő tartott el,mikor a gyerekét nevelted,Neked az volt a dolgod,hogy anyuka legyél,és neveld a gyereketeket!Undorító az ilyen férfi,és már ezt a felfogást annyiszor hallottam,hogy ő tartotta el a feleségét,mert az nem dolgozott akkor amikor szült.Meg írta itt nem régen valaki,hogy a férje "kiadagolja"neki a pénzt,menyit költhet naponta,meg elvette a feleség bankkártyáját is,a gyest is a férj adagolja,a feleségnek nincs csak pár száz forintja naponta,holott a férj jól keres,és mégis azt vágja naponta a fejéhez,hogy nem dolgozik,nem csinál semmit,csak "kölköt"nevel.Nem vagy Te hibás semmiben,csak annyiban hogy nem jól választottál,ezt az embert el kellett volna kerülnöd messziről!Remélem jól alakul a sorsotok a picivel!
2011. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Gondolom azért hagyta ott a munkahelyét mert a párjának nagyon sok pénze volt/van, és nem gondolta hogy ez lesz a vége. Van már munkád? 1 gyerek nagy felelősség, amíg olyna pici nem nagyon tudtál volna dolgozni, ne legyen bűntudatod.
2011. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, de akkor sem érte, miért kellett ott felmondani. Hiszen terhes lett, elmehetett volna táppénzre, aztán legalább két évig a munkahely felé sem kellett volna nézni, tehát oly mindegy, hogy hol NEM dolgozik, nem? Viszont ha a meglévő munkahelyről ment volna el, lett volna hova visszamenni később. Nem értem, milyen előnye volt az adott helyzetben annak, hogy a pasas a saját cégéhez jelentette be. Hiszen még ha papíron ott többet is keresett, az akkor sem volt elég idő ahhoz, hogy ez a gyed összegében megmutatkozzon.
2011. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igen, te is hibás vagy. A pasid egy szemét alak, ez tény, de te meg felelőtlen voltál és buta. Kár bűnbakot keresni, lépj tovább.
2011. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert a párodnak sok pénze van még nem kell ott hagyni a munka helyed, az a párod pénze nem a tied akár hogyan is nézzük. Lenni kell az ember lányának is saját keresetének mert ez a vége ha függni akarsz valakitől. De elég gusztustalan egy ember ha van közös babátok és ilyeneket vág a fejedhez, azt nem csak neked adta mikor eltartott hanem a gyerekének is! Még jó hogy nem dolgozunk már csecsemő mellett is, maradjanak otthon a kedves apukák a gyerekkel...
2011. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!