Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keveset keresek, gyereket...

Keveset keresek, gyereket akarunk, gyes után is keveset keresek. Most ne szüljek soha az egész életemben?

Figyelt kérdés

a párom jól áll - semmiben nem segít - nem is érdekel.

viszont lassan 35 éves vagyok.

a párom elvárja, hogy jól keressek - 3 éve nem találok másik melot - min.béren vagyok

a fenti felállással, soha az életemben nem lehet gyerekem?

mi a megoldás???


2011. júl. 2. 14:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
40%

Az anyagiak miatt én nem aggódnék, simán szülnék.

Mi pl. most úgy próbálkozunk a babával, hogy régóta munkanélküli vagyok, 1 kevés keresetből élünk valahogy albérletben.


Viszont ami miatt nem szülnék, az a "párod".

Egyedülálló anyának lenni biztos nehéz lehet, nem szeretném megtapasztalni és ahogy leírtad a kapcsolatotokat, ez nem úgy néz ki, mint egy sírig tartó szerelem.


Bár az is igaz, hogy 35 évesen már nem lehet várni nagyon...nehéz.

Te tudod igazán, mennyire áll szilárd talajon a kapcsolatotok.

2011. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pasinak minek szülnél?


Mi a megoldás? Az, hogy dobod a pasit, és keresel olyat, aki alkalmas arra, hogy családot alapítsatok együtt.

2011. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%

párom elvárja, hogy jól keressek

a párom jól áll - semmiben nem segít


Nem egészen értem ezt a két mondatot. Ő nem akar gyereket? Vagy akar, de az ő nevelésében se szándékszik segíteni?

2011. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyunk mint az első...nem kaptam munkát,viszont volt egy vetélésem, így nem akartunk várni(nem tudtuk mikorra jön össze a pici).Most 8 hós a fiam, csak gyest, csp-t kapunk, illetve a férjem dolgozik.

De segít mindenben, 1 kasszánk van, nincs ilyen, hogy enyém-tied.

Én bevállalnám simán, csak a párod hozzáállása aggaszt engem is...ülj le beszélni vele szeintem!

Ja és albérletben lakunk mi is

2011. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

a párom akar gyereket

olyan alapon nem segít, hogy felnőtt vagyok és kereső.

és neki egyenrangú társ kell, nem egy eltartott.


komolyan, amit első válaszoló írt, else merném neki mondani, mert volt már rá példa, hogy másokkal példálóztam, hát leugatott, hogy a nő helyében elásná magát!

2011. júl. 2. 14:50
 6/45 A kérdező kommentje:
tehát ezt a felfogását képtelenségnek tartom megváltoztatni:(
2011. júl. 2. 14:51
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
De miért jó neked ilyen pasi mellett?
2011. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen pasinak szülnél gyereket?


És mi van ha a mostani munkahelyedről is elbocsátanak vagy ne adj isten beteg leszel és nem tudsz 1 évig munkába menni? Elhagy a párod mondván, hogy nem fog eltartani? Ez egy idióta, már bocs.

2011. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
húúúúúúúú ez egy.............egy ilyennek gyerek te normális vagy?egy ilyen pasinak ha könyörögne akkor sem szülnék.egyáltalán,hogy szeretheted?
2011. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Ne haragudj, de én inkább a párod nevében szégyellném magam.

Az emberek ( nagy többsége ) nem lustaságból nem dolgozik.

Voltunk úgy, hogy én kerestem jobban, aztán fordult a helyzet, nekem nincs munkám, így párom pénzéből élünk ketten.

De soha egyikünkben sem merül fel ez az "én pénzem, te pénzed" dolog, hiszen EGY PÁR vagyunk, házasok, minden közös, amit keresek az az ő pénze is, amit ő keres az az enyém is.

Szegénységben, gazdagságban....ezt fogadtuk és nekünk sokat jelentenek ezek a szavak.

2011. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!