Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem visel meg a szakítás?

Miért nem visel meg a szakítás?

Figyelt kérdés

Amikor vége lett a több éves kapcsolatomnak nem sírtam, nem zárkóztam be, nem lettem depis, nem pocskondiázom, én szakítottam egy hónapja, nem is lenne rá okom. Az az igazság, hogy túl jól viselem, pedig azt hittem, mint a filmekben neki állok fagyit zabálni ,majd a barátnőkkel buliból butikra járom a várost. Persze, ami olyan cucc volt (pl fénykép) azt eltettem egy dobozba, be az ágy alá, de nem dobáltam ki dolgokat, amik hasznosak, azt használom is, de nem emlékeztetnek rá, hogy most kidobjam, széttépjem... Kérdezgetik, hogy eszembe jut -e erről meg arról, de nem, elengedtem, sőt ha találkoznánk se ugranák neki, vagy kerülném el messziről, még beszélgethetnénk is. A családom sajnál, hogy "jaj szegény", mintha vénlány lennék, aki senkinek sem kell,pedig sokkal jobban vagyok, mint a kapcsolatban és végre kinyílt a szemem, tisztábban látok dolgokat. Úgy mondanám, hogy tanultam a dologból, tudom , hogy ki illik hozzám (hát ő nem, azt már holtbizti), mik a hibáim és ő egy része volt az életemnek, amit lezártam, túlléptem rajta, de otthon azt hiszik bemagyarázom a dolgot, csak hogy ne aggódjanak értem. Mit tegyek, hogy elhiggyék, pár nélkül is lehet élni, nem egy srác adja meg az értékem, nem tőle leszek valaki?

Mondtam már többször is nekik így, erre az arcukra volt írva " jaj szegény,nincs még túl, mi lesz vele".

24l


2011. szept. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem szeretted szerintem ennyi az egész.
2011. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! Ezt így kell csinálni!
2011. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek törődsz a rokonok véleményével, ha tudod, hogy nincs igazuk?
2011. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem most ment szét a 4 és fél éves kapcsolatom és ugyanígy vagyok vele.mondjuk itt én dobtam őt de akkor sem tört meg annyira az egész pedig néha úgy érzem h azért jobban ki kellett volna borulnom vagy nem tudom.a rokonokkal ne törődj majd felfogják h nem attól leszel valaki h egy másik ember mondja meg mit csinálj.szerintem éld tovább az életed és örülj h megtörtént ez is és boldogok voltatok.20/l
2011. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hű,ezt én is irhattam volna,csak nem 1,hanem 2 hónapja.

És nem hiszik el hogy nem megjátszom hogy végre boldog vagyok.

Pedig az elmúlt 4 év igy visszagondolva inkább 1 év boldogsdág,3 év rabság volt,hamarabb kellett volna.


Majd elhiszik,nem érdekel.

Van jobb dolgom mint ezzel foglalkozni hogy ki mit hisz

24/N

2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!