Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyen az? Miért kell...

Miért szégyen az? Miért kell megszólni? Ha valaki időskorban (80 évesen) is dolgozgat otthon, stb

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem.Ha valaki ennyi idősen fizikailag, szellemileg olyan állapotban van, hogy tud dolgozni, annak örülni kell.

Különben meg senkinek semmi köze hozzá.Mindenki azt mond amit akar.

De van az a mondás, tudod:más szemében a szálkát, magáéban a gerendát se...

2010. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem szégyen, irigység.

Örülnék, ha 80 évesen tudnák otthon "dolgozgatni".

Sajnos a fiatalok többsége elfelejti, hogy előbb-utóbb ő is megöregszik.

2010. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem szégyen, hanem büszkeség!Én büszke lennék ha ennyi idősen még tudnék dolgozni.

Szerintem inkább az a szégyen hogy napjainkban még 23-24 évesen sem dolgoznak egyesek mert nappali fősuli és anyu-apu fizeti a bulikat.

2010. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Az én nagyim is hála az égnek megcsinál mindent, amit eltervez. Klubvezető két helyen is, kertészkedik emellett, háztartást vezet.

Sokan szeretik is, mert ilyen életerős, talpraesett egyén.

És Ő is közel van a 80.hoz :)

Aki leszólja az ilyen embereket, az beteg!

2010. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Aki az ilyesmit megszólja, az tényleg vagy irigy, vagy nagyon primitív. Erre büszkének kellene lenni.

Én pl. pont a héten nosztalgiáztam Anyukámmal arról, hogy a Papám még 82 évesen is futott a buszra, ha kellett, mert olyan jó fizikai állapotban volt. Sajnos 93. évében meghalt, de az utolsó heteket leszámítva energikus, szellemileg friss volt.

2010. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó, mintha én írtam volna.

A nagymamám dettó ilyen volt.

Ő a nyáron halt meg 89. évében. Az utolsó pillanatig kapált és gazolt.

2010. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Akkor tényleg ugyanolyan a két nagyi :)

Hála az égnek nagyon jó egészségi állapotnak örvend, de sajnos egyszer mindenki elmegy :(

Sajnálom a nagyidat!

Mi együtt lakunk vele, ha bármi történne a padlón lennék :(

2010. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
én nem szólnám le. én se értem, ha ez így van nálatok. (a munkatársaim 81, 69, pár 70 körüli ember, egy 60-as elején járó és egy 53 éves. nem otthon dolgozgatnak, hanem napi szinten bejárnak)
2010. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekre inkább büszkének kéne lennünk! Nem leszolni őket nagyon is büszke dolog mikor vki ennyi idősen még dolgozik nagyon sokaknak példát lehetne roluk venni Viszont aki meg irigykedik vagy megszolja őket kiváncsi lennénk miért csinálja talán azért mert nincs neki dolga amivel foglalkozon!
2010. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

10:50-es megértelek, tényleg egyforma nagyink van /volt.

Mi is majdnem 15 évig együtt éltünk.

Már 4 hónapja, hogy elment, de még most sem tudom felfogni, hogy nincs.

2010. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!