Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most miért baj egyeseknek?...

Ez most miért baj egyeseknek? Ezen most nem értem miért kell féltékenykedni? / megszólni?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Karácsonyfát 2m 20cm. Idézek: erre ejha hát igen akinek jól megy, meg én biztos nem vettem volna ekkora fát, felesleges pénz kidobás de látszik hogy nektek van. Most legszívesebben felrobbanék. Dolgozok,férjem is dolgozik.. most éppen gyesen vagyok a 3 hetes kislányommal.. De az annyira rossz hogy ilyeneket a fejemhez vágtak. Köszönöm a válaszokat 26N
2010. dec. 18. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

itt nem kell minden választ komolyan ( szívre) venni.

ez csak egy közösségi oldal. bárki hozzá szólhat.

2010. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
eggyik füleden be-a másikon ki...Magyarország: ilyenek az emberek...irigyek mindenre/mindenkire...ezzel az a ba,hogy barátságok is tönkremehetnek....tapasztalat :S
2010. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Akinek jól megy,annál nagyobb fát vesz,megjegyzem feleslegesen,mert a 2m 20 cm már túl nagy és abszolúte felesleges is.Nem biztos hogy féltékeny volt és azért tette a megjegyzést,hanem mert sztem tudta h felesleges ekkora.Mellesleg,nem foglak szánni csakmert a felesleges pénzköltésedről sajnálkozol.
2010. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Mi is ekkora fát szoktunk venni, a házunk belmagassága 2,50 úgyhogy bőven elfér benne, illetve 22 év díszeit akasztjuk rá, ami sajnos vagy nem sajnos csak ekkora fán fér el úgy, hogy szépen mutat.

Igaz mi csak 23.-án este vagy 24.-én reggel vesszük meg, de nem ez számít.


Ami fontos, hogy számotokra kedves az a fa, valamiért beleszerettetek.


Nem kell foglalkozni más emberekkel, jónéhányan itt nem is azok, akiknek állítják magukat.

2010. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*cm
2010. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell foglalkozni más emberekkel, jónéhányan itt nem is azok, akiknek állítják magukat


na,ezt fejtse meg valaki...megjegyzem ezek szerint te sem az vagy akinek állítod magad?bár nem tudom hogy miből asszociáltál erre az egészre.biztos rád esett a fád:)

2010. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is régen hatalmas fenyők voltak, de idén csak fél méteres lesz, mert takarítás közben majdnem az összes díszt eltörtem. Alig néhány maradt.

Kevés dísszel meg eléggé csúnya lenne.

Ne törődj mások véleményével!

2010. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nagy belmagasságú galériás házak, ahol egy kisebb fa szinte nem is látszana. Magánügy, ki milyen fát vásárol. A munkával keresett pénzed arra költöd, amire szeretnéd. Ebbe senkinek nincs beleszólása. Mi pl. csak azért veszünk kisebb fát, mert a gyerekek már kirepültek, és asztalon áll a fa.
2010. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
kristen87 - találva érezted magad a kérdés által?
2010. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11:32 - 2,5 cm-es belmagasság? :) Én se vagyok magas, de ti aztán alacsonyak lehettek ;) (viccvót :))
2010. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!