Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokatlan, hogy 1 év...

Mennyire szokatlan, hogy 1 év együttélés után se vesztünk még össze soha, egyszersem?

Figyelt kérdés

Tervezzük az esküvőt, már szinte első hetektől együtt éltünk, de soha még csak egy kis harag, vita, vagy durcizás se volt, nem hogy veszekedés.

Az exeimmel már első hónapban összevesztem és utána is folyamatosan, szinte napi program volt valami apróbb vita vagy akár utcán ordibálós, sohatöbbetnemakarlak látni veszekedés. Most meg annyira tökéletes minden, imádjuk egymást, mindenben egyetértünk( nem papucs, csak egyetértünk).

Mennyire szokatlan ez?

24/L


2011. szept. 4. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Lesz ez még máshogy is :) de ha jól érzitek magatokat egymással, akkor házasodjatok nyugodtan :)
2011. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy mindenben egyetértetek nem túl jó. és szerintem nem is igaz.

De veszekedni nem kell.Mi 25 éve vagyunk együtt sokat vitatkozunk, sokszor más a véleményünk, de soha nem veszekedtünk.

2011. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tényleg egyetértünk mindenben. Igaz, nem is voltak olyan nagy döntések eddig, most az, hogy hol vacsorázzunk vagy milyen filmet nézzük vagy milyen dekor legyen az esküvőn nem olyan dolog amin annyira lehetne vitázni. Fontos kérdésekben egyetértünk.
2011. szept. 4. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szokatlan, de szerintem inkább így legyen mint folyton vitázzatok, veszekedjetek. Én 4 éve élek párkapcsolatban, de még nem költöztünk össze. Mégis mi már sokszor összevesztünk de utána jó ám a kibékülés! :)

Te örülj neki hogy az együttélés ilyen simán megy, szerintem nem sok pár mondhatja ezt el!

2011. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, hogy nem jó, ha nem értenek egyet mindenben? Ha nem azért van, mert az egyik lemond a saját véleményéről, hanem tényleg azonos a hozzáállásuk a dolgokhoz azzal semmi gond nincs.

Az emberek olyan bölcsek... én is körül vagyok véve olyan emberekkel, akik minden kapcsolatra kimondják az ítéletet. Ha nem veszekednek az nem szenvedélyes kapcsolat; túl különböző a családi háttér; mi az hogy ilyen sok időt töltenek együtt, megunják egymást; nem is látni őket csókolózni, nem is szerelmesek stb stb... Mindenre van vmi jó klisé, meg kell tanulni ezekkel nem foglalkozni. Nincs két ugyanyolan kapcsolat, az emberek mások, mindenkinek másmilyen a természete. Örülj nagyon neki, hogy megtaláltátok egymást, SENKIVEL ne foglalkozz, legyetek nagyon boldogok :)

2011. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Annyira nem szokatlan, de ne aggódj, lesznek még vitáitok. 3 év együttjárás után költöztünk össze párommal, kissebb összezörrenéseink voltak. Aztán összeköltöztünk, az első veszekedés 1 év együttjárás után jött, azóta 1 veszekedésünk

volt. 7 éve vagyunk együtt. 7 év alatt két veszekedés szerintem nem rossz:D

2011. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol túl simán ment minden...Max 2 nézeteltérés volt,de aztán rájöttem, hogy túl lapos ez a dolog. Túl nagy volt az egyetértés,ami valójában az volt, hogy talán az egyikünk nyelt mindig?! Vége is lett..Ha te jól érzed magad a kapcsolatodban,akkor minden rendben :) Viszont ha bármivel is nem értesz egyet,akkor annak adj hangot,hisz a kommunikáció és a bizalom az alapja mindennek:-)Ne aggodalmaskodj.
2011. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég szokatlan, mindendenki szokott veszekedni előbb vagy utóbb. Boldog szerencsés kivételek vagytok. Most vagy megbecsülitek, vagy elrontjátok, tőletek függ.
2011. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!