Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve vagyok reménytelenül...

3 éve vagyok reménytelenül szerelmes, mikor fog elmúlni ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem múlik el. Két éve vagyok én is az. Kezdem megszokni ezt az érzést.
2011. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 tilka válasza:

próbálj racionalizálni, az mindig segít. Nem a tiéd, valamiért nem akar téged. Így úgysem lennél vele boldog. EGy ismerősöm három évig volt szerelmes egy szép lányba, aki más arcát mutatta - valójában kicsit szociopata volt. Sajnáltam a fiút, mert ő három évig olyan lányt akart, akivel egy napig sem lett volna boldog.

szóval ezek a dolgok megtörténnek, inkább gondolj arra hogy nem is biztos, hogy boldog lennél vele, kezdj új életet, sportolj, és kerüld el őt. És ne éld bele magad abba, hogy jó lenne vele. Ez egyáltalán nem biztos. Csak mennek az éveid, ahelyett, hogy jól éreznéd magad a jelenben.

2011. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!