Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párkapcsolatod,...

Volt már olyan párkapcsolatod, amit úgy érzed, elsiettél?

Figyelt kérdés
Vagy nagyon hirtelen történtek a dolgok? Ha visszamehetnél az időben, újrakezdenéd, de jobban átgondolva? Mi lett ezzel a kapcsolattal? Jó dolog sült ki belőle vagy kudarcra van ítélve?
2011. szept. 5. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nő vagy férfi vagy? :) én nem érzem ugy hogy lett volna,maximum hirtelen fellángolás volt és hamar hittük hogy szeretem de elmult egy héten belül ....18/L
2011. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
26L
2011. szept. 5. 09:28
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem volt, sajnos :D

anyukám nyitotta fel a szememet, hogy "tán mégsem kellene ezzel az alakkal "

hallgattam rá, aztán most már belátom, hogy mekkora hülye voltam, így mindig megfogadom a tanácsát :)

2011. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, a mostanit. 2 hónapon belül összeköltöztünk, mert így volt egyszerűbb. Ma már nem tenném, inkább a "bonyolultabbat" választanám, és a randizás-udvarlás időszakát több ideig élvezném.

Amúgy 2 év múlva összeházasodtunk, 3 éve vagyunk együtt, de utólag nagyon bánom, hogy lerövidítettük a legizgalmasabb időszakot, és a szürke hétköznapokra cseréltük.

34N

2011. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Olyan volt már, h valakit kicsit előre lerohantam az érzelmeimmel, még az ismerkedésünk idején, berezelt és nem lett belőle semmi. :( Tanulság annyi volt, h nem kell túlságosan őszintének lenni.


29/F

2011. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatomat elsiettem. :)

Sajnos a férfiak tényleg nem tudják megbecsülni azt ami az ölükbe hullik. Hamar "megkaptak", így aztán természetesnek vették, hogy ott vagyok, nem tepertek. Nekem így aztán kevés volt amit nyújtottak, nem voltam boldog, szakítottam.

30L

2011. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Egy kapcsolatot hogyan lehet elsietni, mi a viszonyítási alap? Egy esküvőt el lehet, de egy kapcsolatot?


Van valahol egy irott szabály amihez igazodni kell?

3 hónapig séta a holdfényben, 4. hónap első csók, 5. hónap szex?


Ez nem úgy van hogy azt csináld ami épp jól esik? Ha terhel a kapcsolat akár ki is léphetsz belőle.


Kapcsolatokon kívül mindenre van egy ilyen szabályozó nagykönyv? Melyik festmény művészeti alkotás, melyik zene ami tetszen és hogy táncolni csak igy szabad?

2011. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Elsiettük az összeköltözést, mert ahogy írta korábban valaki, így volt egyszerűbb. Aztán jött az első bébi is. Jól megvagyunk azóta is és szeretjük egymást, csak néha hiányzik, hogy ketten legyünk és szórakozzunk egy kicsit.
2011. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer volt, de nem kavart fel az, hogy szakítás lett belőle. Baráti társaságban bemutatták nekem, én voltam az új a körben. Amint megláttam iszonyúan verni kezdett a szívem, meg minden, persze, mert az a srác kiköpött úgy nézett ki, mint anno az egyik legnagyobb ám sajnos plátói szerelmem. Konkrétan hirtelen azt hittem ő az. De nem ő volt, csak nagyon hasonlított rá. Abban a pillanatban elhatároztam hogy nekem ez a pasi kell, ha csak 10 percre is. Az eredetinél esélyem nem volt. És akkor olyat csináltam, amit még soha sem, én kezdeményeztem. Össze is jöttünk egy két napon belül, bármikor hívott ugrottam, bárhova akart menni, mentem, a lábát belém törölhette volna ha akarja, ő úgy gondolhatta oda meg vissza vagyok érte de én csak azért is mentem hogy lássam őt. Vagyis azt, akinek képzeltem. Tükrös volt a szobája, imádtam nézni benne főleg hátulról, végig azt képzeltem, hogy a másik az. Az első héten megcsalt :-D Nyílván, kinek kell egy porrongy? :-D Kidobtam, hát, mondhatni meglepődött milyen jól elvagyok nélküle :-D Még a mai napig se tudja senki, hogy tulajdonképpen nem is ő használt ki :-D Nem bántam meg, de nem csinálnám meg megint :-D
2011. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Három kapcsolatom elsiettem. A negyediknél meg úgy néz ki átestem a ló másik oldalára. Mert nem merek mondani semmit a terveimről, pedig most már muszáj lesz.

32/N

2011. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!