Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar megtudni egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar megtudni egy fiú mikor azt kérdezi egy lánytól, hogy mikor volt az utolsó párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Illik erre olyat válaszolni, hogy erre nem akarok válaszolni...
2011. szept. 23. 09:10
1 2
 1/19 napietus ***** válasza:
54%

igen, illik. eleve nem illik ilyet kérdezni. ez nem állásinterjú, ott természtes, hogy megkérdezik, mikor és hol volt a lgutóbbi munkahelye, miért jött el onnan stb.


ne hagyd magad "intrjúztatni".

2011. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy, szerintem azt akarja megtudni, hogy mikor volt az utolsó párkapcsolatod... És igen, illik erre úgy válaszolni, hogy ezt nem akarod az orrára kötni, mert baromira semmi köze hozzá. Még jó, hogy nem az egész életrajzod kéri előre lefaxolva... Ha akarod, megmondod neki magadtól. Kész, ennyi. Ne hagyd, hogy faggasson.
2011. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

ha már most nem vagy őszinte hozzá akkor mi lesz később?

..lehet,hogy tetszel neki és nem akar olyan valakit akinek még frissek az érzései a volt párja iránt!!!!!

2011. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
jaj emberek , most mi van abban ha megkérdezi? ne legyetek már ennyire nyomorékok
2011. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Igen illik megkérdezni! Kíváncsi rá, mert lehet hosszútávra tervezne veled. Azért fontos kérdés ez, mert ha mondjuk 1 hete másztál ki egy hosszabb kapcsolatból, akkor még tele vagy lelki sérüléssel és esetleg nem biztos, h a búfelejtő eszközöd akar lenni.
2011. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
utolsónak teljesen igaza van.
2011. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem illik rákérdezni de azért igenis számít! Mocsok egy dolog amikor egy csaj éppen kilép egy nagy szerelemből és csak elkezd flörtölgetni hogy ezzel vezesse le a frusztráltságát aztán amikor eleget játszadozott "egy sráccal" dobja, hogy ő szegényke most nem akar kapcsolatot.

Hát az ilyen moslékos ribnck elkerülése végett megéri egy efféle kellemetlen kérdés.

2011. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 napietus ***** válasza:
53%
ha gondoljátok, kérdezzétek meg. én annyit mondanék, hogy "nem szeretnék erről veled beszélgetni" és azonnal bekerülnétek a "szombat estétől vasárnap hajnalig jó lesz"-kategóriába. neveltetésetekről meg nagyon meg volna a véleményem.
2011. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De mi van ha már egy vagy két éve volt az utolsó komolyabb kapcsolatom? Biztos nem szenvedek lelki sérülésektől, de azért nem is akarnék ezzel dicsekedni (bár elméletileg nem szégyen ha egy lány nem fekszik le minden héten mással, de akkor is sok pasi már "selejtnek" könyveli el az olyan lányokat, akik néhány hónapon belül nem találnak új párt). Nem szoktam az exeimet sehogy sem belevinni egy új kapcsolatba, tőle sem akarom tudni, hogy előttem hány lánnyal volt már együtt, milyen hosszú ideig tartott a kapcsolata stb. Nekem olyankor csak ő számít, nem pedig a volt kapcsolatok, vagy az ő volt kapcsolatai...
2011. szept. 23. 09:38
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha a fiú járni akar vele akkor miért ne kérdezhetné meg? Média markt, mert hülye azért nem vagyok:D Ki mit gondol illik vagy sem, ha megkérdik az is illetlenség ha nem tartozik rád szöveggel jön. Az hogy nem szeretne válaszolni rá az más. Például én egy ribanccal soha nem fogok összejönni, ezért logikus hogy megkérdem és ha nem hajlandó rá válasdzolni akkor viszontlátásra:) Azért mert vagy titkol valamit vagy éppen olyan beképzelt, hogy a jövőre tekintve hagyjuk:) Egy párkapcsolatban nem lehet titok ugye?:D Hát akkor miért ne mondhatná el? Ezért mondom, ha járni akar veled akkor normális, hogy megkérdi! Ha csak barátkozik akkor nem kell elmondani, mert nem fontos. Csak az nem felel a kérdésekre aki.......:D
2011. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!