Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párkapcsolatod,...

Volt már olyan párkapcsolatod, amit úgy érzed, elsiettél?

Figyelt kérdés
Vagy nagyon hirtelen történtek a dolgok? Ha visszamehetnél az időben, újrakezdenéd, de jobban átgondolva? Mi lett ezzel a kapcsolattal? Jó dolog sült ki belőle vagy kudarcra van ítélve?
2011. szept. 5. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, az elsőt, 18 évesen. Neten ismerkedtünk meg, hamar találka lett belőle, de nem volt igazán a zsánerem a srác. Végül sodrótam az eseményekkel, csók, újabb találkák és ott voltam a sűrűjében. A 10 hónap alatt jól éreztem magam, csak néha villant be, hogy "jó ez, de mégsem az igazi". Persze meg volt írva a végkifejlet, felbukkant egy régi nagy szerelem, és én otthagytam őt a másikért. Borzasztóan szégyelltem magam, mert nem ezt érdemelte, jó ember volt és rendes velem, de tudtam, hogy egy életem van, amit én alakítok és most más irányt kell vennem...

Azóta annak is vége és a legigazibb igazival vagyok immár 3 és fél éve :)

2011. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt. Szerencsére 1 hó után kinyílott a szemem.
2011. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!