Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok puszilkodó...

Mennyire vagytok puszilkodó rokonokkal a rokonokkal?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egy puszilkodós típus. Még a női rokonokat megpuszilom szívesen, de a férfiakat nem... Papámat és apumat persze igen, de az ilyen unokatestvérek férjeit, meg a nővéreim férjeit, meg a nagynénéim férjeit nem szeretem puszilgatni. Eleve ők ugye nem vérszerinti rokonaim hanem beházasodtak + szerintem a férfiak nem szeretnek annyira puszizkodni. De mégis ha vendégségbe megyek akkor illő, nem?
2011. szept. 5. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, próbálj tartózkodó lenni és ha mégis rádcuppannak, akkor próbáld elviselni. Én se szeretek puszizkodni, főleg a kétévente látott rokonokkal. De ez van. Inkább, minthogy csipkelődjenek. Nagymamám akkora cupákokat ad a képemre, meg a barátoméra... Ő nálam is jobban utálja a puszikat idegenektől, náluk nem is szokás, de azért elviseli.
2011. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én imádom ha megpuszilnak lányok/nők és szívesen puszilom őket én is. Legyen az unokahúgi, vagy nővérem barátnője, stb. :)


29/F

2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Gyűlölök pusziszkodni, a mi családunkban nem is nagyon szokás, mármint nagymamákkal okés, meg egyéb közeli rokonokkal, de ennyi, másokkal nem szeretek. Férjem családja meg állandóan pusziszkodna, hülyét kapok tőlük. Mikor még náluk laktunk, akárhányszor elmentünk vagy hazaértünk valahonnan, odasereglettek (apja, anyja, bátyja) az ajtóhoz a puszikért. És még reklamáltak is hogy nem adtam elég nagyot, meg elég rendeset....ezzel a mai napig b.szogatnak, ha megyünk hozzájuk, hogy én "miért csak a képemet tartom, miért nem cuppantok"
2011. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én így szoktam meg kiskoromtl, hogy unokatestvért,nagynénit,unokatestvéreknek az aktuális pasiját,csaját,avagy férjét feleségét is puszival köszöntjük.A férfiak egymást pedig kézfogással,kivéve ha gyerek az egyikük!A szüleimtől már külön élek,de ha találkozunk puszival köszönünk.A volt páromnak is adott apukám puszit,illetve kezet is fogott vele mindig.Az ős szüleinek és rokonságának én is puszival köszöntem.

Valahogy megszokás kérdése,persze ha sokan vagyunk sok idő elmegy ezzel...nálam rendben van.Barátnőknek is adok.

2011. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokás annyira, férjem családjában igen, apósom mindig letámadott, egyszer szóltam neki korrektül, hogy találjunk ki valami mást. Azóta pacsi van puszi helyett, bevált.
2011. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem puszilgatok senkit, még anyát se, csak a férjem. Nem szeretem ha össze-vissza puszilnak és tőlem is elvárják.
2011. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően én sem vagyok nagy puszilkodós, de a rokonokkal így szoktam meg kicsi korom óta. Nincs bajom vele, ez egy üdvözlési forma és kész :)
2011. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nálunk max. keresztszülök + unoka tesok de ők is olyanok hogy külföldön élnek
2011. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mi nme nagyon szoktunk, volt hogy húsvétkor igen, kibírtam. Amúgy meg miért baj az? Főleg, hogy rokon, tudod, hogy nme egy büdös koszos csöves.. Van olyan rokonom, aki autómatikusan ad egyet a hajamra és kész, nkeem csak a fejemet kell tartanom, nem kell megpuszilnom. Amúgymeg ha nme mész olyan közel, nem fognak utánad rohanni, hogy megpusziljanak.
2011. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretek én sem főleg férfi rokonoknak. A nőknek okés, finom szappan, parfüm vagy mosott ruha szaguk van, de a pasik borostásak, sörszagúak és szájszaguk van.
2011. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!