Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy szemétke...

Mit lehet kezdeni egy szemétkedő anyóssal, aki az unokáit semmibe nem nézi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
nem találkozni vele
2011. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
jaja, kerüld ki, ahogyan csak tudod, ne találkozzatok, ne mondj neki semmit, és az unokákat sem lássa. Persze a férjednek ne szidd.
2011. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

Na, ilyen szemét menyek miatt rossz a anyós-menny kapcsolat, mint az előző válasza.


Szerintem az alkalmazkodás, a kedvesség visz mindig előre, a keresztbetevés a gonoszkodás, az csak még jobban elmérgesíti a viszont. Ne mondja nekem senki hogy az anyós soha nem tud semmiben segíteni és a mennynek soha nem lenne szüksége segítségre. (35 éves nő vagyok, nem vagyok még anyós.)

2011. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Valóban nem találkozni vele. Nagyon kevés az, amit írsz, erre mást nem lehet válaszolni, csak ezt. Miért veszi semmibe az unokákat? Az unokák szeretik? Ha az unokák sem kedvelik a nagyit, akkor lehet szó arról, hogy ne találkozzanak vele, gondolom, ha semmibe veszi őket, akkor nem is rázza meg nagyon.....
2011. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! de ha bántaná a gyerekedet valaki ,amikor anyósnál van,és nem védené meg az anyós az unokát szerinted nem szemét?
2011. szept. 5. 13:22
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
De szemét! De basszus, ha nem írsz semmit, akkor mi mást is válaszoljunk? Ebben az esetben nyilván nem vinni hozzá a gyerekeket és nem is mennék én sem.
2011. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

kedves 35 éves hozzászoló! az én anyósom egy szemét volt.. már meghalt.. de ha ez nem következik be, biztosan nem maradok a párommal.. Lelki terrorban tartott, amikor a párom meg ott volt.. tettete magát.. persze, hogy nem hitt nekem, hisz "anya a lányaként szeret"

mikor nem tudtam szoptatni a kicsimet, lehordott mindennek, a lányával karoltve . még a kutya is képes szoptatni a kölykét , te semmi.. milyen anya vagy..

SOHA NEM BÁNTOTTAM SEM SZÓVAL SEM CSELEKEDETTEL.. csak én voltam aki a kisfiát úgymond elválasztja tőle.. pedig minden nap találkoztak, soha nem mondtam semmit.. de az első naptól kezdve.. ilyenek voltak velem.. túlsúlyos vagyok hormonzavar miatt. és folyton azzal bántottak, sokszor volt, hogy mentem a mosdóba és hallottam ahogy engem fikáznak, hogy jaj..kaphatott volna szebbet jobbat..ez egy tehén.. kb. 15 kg. felesleg.. ezután depresszó és 30 kg. felesleg.. most azon vagyok, hogy leadjam.. 25 kg. sikerült is. De biztos, hogy ha köztünk lenne a drága mama.. nem maradtam volna a párommal. SOHA NEM BÁNTOTTAM, SOKAN HÜL.YNEK NÉZTEK, HOGY MIÉRT NEM KÜLDÖM EL A PICSÁBA.. Ja és a lányai elvárták volna hogy én ápoljam meg.. mivel ugyis otthon vagyok a gyerekkel.. :) vicces.. olyan hálás egy család..

ja és mai fejjel már biztosan máshogy len

2011. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

kedves 35 éves hozzászoló! az én anyósom egy szemét volt.. már meghalt.. de ha ez nem következik be, biztosan nem maradok a párommal.. Lelki terrorban tartott, amikor a párom meg ott volt.. tettete magát.. persze, hogy nem hitt nekem, hisz "anya a lányaként szeret"

mikor nem tudtam szoptatni a kicsimet, lehordott mindennek, a lányával karoltve . még a kutya is képes szoptatni a kölykét , te semmi.. milyen anya vagy..

SOHA NEM BÁNTOTTAM SEM SZÓVAL SEM CSELEKEDETTEL.. csak én voltam aki a kisfiát úgymond elválasztja tőle.. pedig minden nap találkoztak, soha nem mondtam semmit.. de az első naptól kezdve.. ilyenek voltak velem.. túlsúlyos vagyok hormonzavar miatt. és folyton azzal bántottak, sokszor volt, hogy mentem a mosdóba és hallottam ahogy engem fikáznak, hogy jaj..kaphatott volna szebbet jobbat..ez egy tehén.. kb. 15 kg. felesleg.. ezután depresszó és 30 kg. felesleg.. most azon vagyok, hogy leadjam.. 25 kg. sikerült is. De biztos, hogy ha köztünk lenne a drága mama.. nem maradtam volna a párommal. SOHA NEM BÁNTOTTAM, SOKAN HÜL.YNEK NÉZTEK, HOGY MIÉRT NEM KÜLDÖM EL A PICSÁBA.. Ja és a lányai elvárták volna hogy én ápoljam meg.. mivel ugyis otthon vagyok a gyerekkel.. :) vicces.. olyan hálás egy család..

ja és mai fejjel már biztosan máshogy lenne

2011. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Engem 4 évig terorizált az anyós.. MEGHALT, de ha ez nem következik be biztosan nem maradok a fiával. Párom előtt mindig játszotta magát, hogy lányaként szeret, ha meg nem volt ott szó szerint lelkileg bántalmazott.. foyton azt hajtogatta, hogy milyen szar vagyok, sokkal szebbet kaphatott volna a fia.. dagadt disznótól.. 15.kg felesleg. de szép a pofim.. MELLÉKES, HOGY SOHA SEM SZÓVAL SEM TETTEL NEM BÁNTOTTAM SOHA!!! mikor megszületett az unokája... és nem birtam szoptatni, mert kevés volt a tejem, ki kellett egésziteni.. ilyeneket mondott, hogy MILYEN ANYA AZ ILYEN.. MÉG A KUTYA IS TUDJA SZOPTATNI A KÖLYKÉT.. deprssziós lettem teljesen.. tönkre tett, ugyan már meghalt, de mai napig nem birom túlteni magam az általa és a lányai által elkövetett gusztustalanságokon.. Ja és diplomás nyelveket beszélő nő vagyok, nem valami tanulatlan hülye.. az ő fia.. meg segédmunkás.. de mindig azt hallgattam, hogy többet érdemelne tőlem.. nem értek egyet veled, kedves 35 éves hozzászóló van igenis olyan, HOGY SZEMÉT AZ ANYÓS ANNAK ELLENÉRE, HOGY SENKI NEM BÁNTOTTA..
2011. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

BOCSI, KIFAGYOTT A NET.. UGYLÁTSZIK.. EZT NAGYON KÖZÖLNÖM KELL :)

ELNÉZÉST :)

2011. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!