Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet becsukni az...

Miért nem lehet becsukni az ajtót? Olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés
10× apám szájába rágtam már hogy csukja be azt a r*hadt ajtót.már az ajtóra is kiírtam meg megmondom neki mikor bejön hogy csukja be. de azért se! benéz hogy mit csinálok és nyitva haggya az ajtót. néha jön erre a fürdöszobába oszt azért is belöki az ajtót. de be se néz! ez olyan idegesítő :@.ha becsukom újra jön 1 perc mulva és kinyitja. mi a f*szért csinálja? Most nagyon felhúzott:@ mit tegyek oda vagy mit csináljak? nem ülök le vele beszélgetni mert már 10× a szájába rágtam hogy csukja be.És mielőtt megkérdezitek, zenét hallgatok animét nézek meg gépezek és fölhallatszik a zaj,amit én nem bírok. ja és amikor kimegy akkor nem csukja be,ha netán nem írtam le.
2011. szept. 5. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Istenem mekkora probléma....
2011. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Szörnyű, hogy ilyesmik megtörténnek..
2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
27%
Hát ez kész...
2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Mi honnan tudnánk erre a választ? Felesleges megkérdezni.
2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Ne is mondd! Most én is tiszta ideg lettem!!!

Nem elég, hogy elárverezik a lakásom, mert nem bírom fizetni a hitelt, nem elég, hogy folyamatban a válásom, nem elég, hogy munkanélküli lettem, de még ez is, hogy ne csukják be az ajtódat...

Vérlázító!!!

2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Büdös vagy ba/szd meg.Apád csak szellőztetni akar..
2011. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Zárd be.
2011. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Erre én is nagyon ideges szoktam lenni.Utálom hogy nyitva van az ajtó,feszélyez.Elmondom százezerszer hogy csukják be azt a rhadék ajtót aztán persze sose csukják be -.-
2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Mi az istenért kell akadékoskodni, válaszolók? Ha több problémátok van, írjatok ki arról kérdést, vagy dolgozzatok a megoldáson.

Nem a kérdező tehet a ti szerencsétlenségeitekről.


Kérdező, nem lehet kulcsra zárni az ajtód?

2011. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Bekaphatja az,amelyik leszázalékolt.:D
2011. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!