Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám nem zárja soha...

A bátyám nem zárja soha magára az ajtót. Már idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés és úgy látszik mintha mindenért hisztiznék de nem így van. Csak már elég idegesítő tud lenni, hogy ha pisil vagy fürdik vagy valami akkor nem zárja magára az ajtót. Én meg mennék be a fürdőszobába erre ő ott áll ruha nélkül.

Hiába kérem meg, hogy zárja magára az ajtót vagy legalább hajtsa be. Ő inkább úgy hagyja. A múltkor átjött pár barátnőm ő meg pont pisil nyitott ajtóval...hát...

Hogyan mondjam meg neki, hogy jó lenne ha bezárná az ajtót? 18 éves

15/L


2010. aug. 13. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz, ha egyszer a nagymama nyit rá zuhanyzás után, és utána mindig bezárja...
2010. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neki gáz, te ne is törődj vele... A barátnőid őt fogják hülyének nézni, nem téged. Ha majd rájön, hogy a csajok róla pletykálnak a suliban, tuti be fogja csukni :)
2010. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem zárjuk soha.

Ha bevan csukva az ajtó,kopogunk,vagy megkérdezzük van-e bent valaki.

2010. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy őt nem érdekli. Meg ha megy valaki arra és pont nem folyik a víz akkor sem szólna, hogy ott van. A múltkor is amikor rányitottam csak nevetett
2010. aug. 13. 19:58
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Hát kopogj, mikor bemennél és kérdezd meg: - Jöhetek, nem zavarok?

Ebből csak észreveszi magát. Ha meg klozetol nyitott ajtóval, akkor nemes egyszerűséggel csukd rá és mondd meg, hogy csak a primitív bunkó parasztok (elnézést a földművesektől) szoktak nyitott ajtónál szrni...

2010. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj szerintem is vagy szólj a szüleidnek hogy beszéljenek vele ők is.Nekem volt egy barátom akiknél ez volt a szokás de mindenki igy csinálta én meg kellemetlenül éreztem magam :S Anyja nyitott ajtónál fürdött de totál kitárt ajtónál :S
2010. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
1. kopogj, 2. legalább jót röhögtök rajta, hogy mekkora idétlen alak, 3. ha jó pasi, fürdés közben meg is bámulhatjátok :D
2010. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

az én észlény családom is ezt csinálta és én voltam a pics@ h magamra zártam. én szégyellős vagyok nem meztelenkedek csak a megfelelő helyen/ember előtt. és nem vagyok kíváncsi apám/anyám meztelen testére. tesómmal utáltuk ezt de nem szoknak le róla, legaláb én már nem nézem.

23/L

2010. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ha jópasi, akkor elfogadom a meghívást hozzátok:D
2010. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
"olyan ami a lábad közt vant min 1 "nemiszerv" csak sokkal kisebb" "Te is tudod nem a méret a lényeg, csak az is számít..." " ez már nem fog nőni " hasonló beszólásokkal ilettném meg . aztán csak becsukná az ajtót. Te szégyenítsd le ne ő téged =) . azért csinálja mert láccik rajtad h elpirulsz ilyesmi =) 15 éves csaj
2010. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!