Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok túlságosan...

Most én vagyok túlságosan elfogult, vagy ő tényleg a "férjek gyöngye"?

Figyelt kérdés

Már több éve vagyunk házasok, és nagyon rendes a férjem, én pedig nagyon boldog vagyok vele, csak nem tudom, hogy más házaspároknál hogyan működnek a dolgok! A férjem a munkája miatt hamarabb kel, és minden reggel ágyba hozza nekem a kávét! Dolgos ember, nem szokott panaszkodni, hogy dolgoznia kel! Mikor megfőzöm a vasárnapi ebédet, akkor ő kérés nélkül elmosogat! Be szokott segíteni a házimunkába! Minden este megmasszírozzuk egymást... és még sorolhatnám!

Kíváncsi lennék, hogy nekem van nagyon rendes férjem, vagy csak a környezetemben élőknek nagyon rossz a kapcsolata a férjével, mert elég szomorú dolgokat szoktam hallani a barátnőimtől!


2011. okt. 2. 07:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Döntsd el,hogy panaszkodsz vagy dicsekszel! A tied a kivétel.
2011. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsésnek mondhatod magadat ;)!De az vőlegényem is egy igazi kincs a számomra!!!Mindig minket,a családját helyezi előtérbe,tényleg értünk él.Hosszú évek múltán sem gyengült a szerelmünk egymás iránt.Istenien főz (pedig nem szakács :) ),megadja a módját,hogyan tálalja elénk ;) !A kávét azt én szoktam minden reggel az ágyba vinni neki,annyit dolgozik szegény,tudom milyen sokat számit,ha kb 20-25 percet pihenhet még...
2011. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsés vagy, sajnos ők vannak kevesebben. Az én párom is szuper, irigyelnek is a barátnőim, de nekem csak két rossz házasság után sikerült megtalálni ezt a remek embert.
2011. okt. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarok negatív lenni, de nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, minden 100%-ig tökély, szerelem is bőven meg volt, és kiderült, hogy a neten nagyon jól el van más nőkkel...

Sose árt az óvatosság, szerintem.

2011. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Hát szerencsére ő nem szokott a neten lógni, neki a kikapcsolódás egy számítógépes játék, valami Rise and fall, de nyitva tartom a szemem! :)

2011. okt. 2. 07:59
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is azt tudom mondani amit az utolsó.16év nagyon boldog házasság után,rá kellett jönnöm,ez csak a látszat.Mi soha nem veszekedtünk,mindent beszéltünk.Már nyálas családnak hívtak minket poénból.Mindenki irigyei voltunk.Mikor rájöttem már fél éve máshol is tette a szépet.Sunyiság jut eszembe.De nagyon kívánom,hogy nálatok ilyen ne történjen.Szerencsés vagy.
2011. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Hát azért veszekedni szoktunk! Ritkán, de volt olyan igazi tányértörögetős veszekedésünk is, de a kibékülés mindennél jobb! Bár én nem tudok róla, hogy megcsal/t-e, de szerintem ez a legjobb a családokban is előfordulhat, főleg a kapuzárási pániknál!


16 év után rájönni, hogy másnak is teszi a szépet kegyetlen lehet! Mi történt utána? Elváltatok, vagy megbocsájtottad?

2011. okt. 2. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

" Bár én nem tudok róla, hogy megcsal/t-e, de szerintem ez a legjobb a családokban is előfordulhat" Bocsi ezzel nem értek egyet, szerintem ennek nem kellene előfordulnia.Szimplán gyengeségnek hívják.Nem is a hazugság(mert átver az illető),hanem maga a tény, hogy gyáva és nem merné a szemembe mondani, hogy nem tetszik neki valami....


És szerintem is létezik férjek gyöngye.Ahol meg van a szerelem, ott így érzünk! Van aki attól hidal le, hogy a párja besegít pár dologban, van aki attól, hogy a férje értük dolgozik stb :) Kinek mit jelent a tökéletes kapcsolat.

2011. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nem akarom elrontani a jókedved, de biztos felszedett bár ribancot magának, azért van ennyire feldobva
2011. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8:34-es vagyok.Igen válunk.Már aznap elköltözött mikor megtudtam.Meg bocsájtottam volna,de nem akarta.Derült égből.....
2011. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!