Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám ezt h csinálja? Igazi...

Apám ezt h csinálja? Igazi nőmágnes?

Figyelt kérdés

Az apám egy 50-enes átlag kinézetű ffi. A szüleimmel már nagyon régen elváltak nem is emlékszem rá olyan kicsi voltam. Azóta apámnak már egy csomó nője volt jellemzően max 5 évig!

Ok tipikus nőmágnes munkája van és anyagilag sem áll rosszul, de! Ami az egészben a legfurcsább: mivel mint írtam van pénze és nőmágnes munkája van, azt gondolnánk, fiatal pénzéhes női vannak de NEM! Minden eddigi nője max alig volt nála fiatalabb v épp ugyanannyi idős, csak egy volt amelyik 10 évvel volt fiatalabb, de az még sztem ok. És: minden nője átlagos kinézetű volt, bár mind jó alakú az tény. És mindnek megvan a saját egzisztenciája, jól fizető állása.


Egyszerűen nem fér a fejembe...mindenhol arról hallani h az ember milyen nehezen talál magának valakit...stb. Erre apám sorra szedi elő valahonnan a jól kinéző vele egykorúakat, jó munkával, és majdnem mind jó fej is volt! :O


És a furcsaságoknak még nincs vége! Ugyanis apám az elmúlt 20 évben 5 országban élt és mégis mindig magyar női voltak!!! esküszöm ez durva. Persze egyik sem tartott túl sokáig, mint írtam 2-5 év, de ez nem csoda, hiszen apám nem bír egy helyben maradni sosem, más ország, más lakás, folyton megy valahova v jön valahonnan egyfolytában pörög, és esküszöm alig alszik.


Nektek erről mi a véleményetek? Hogyan csinálja? Egy mágus?


2011. szept. 6. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezt miért nem tőle kérdezed meg?
2011. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Ért a nőkhöz, és tudja, mit akar. Amit megkap egy maga korabeli nőtől az lehet hogy jobb, minőségibb, mint egy húszéves.

Az sem hanyagolható, hogy egy ilyen korú nőnek megvannak a maga igényei, és nem kapaszkodik rá a férfira, nem hisztizik és balhézik olyanokért, amiért egy fiatal szerető, barátnő kiverné a palávert.

Lehet, hogy a hasonló a hasonlót vonzza, és olyan nő kell neki, aki olyan, mint ő (persze belsőleg, mentalításban.)

2011. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem mágus, csak hamar felvette a ritmust. Mármint: a fiatalok között most ugyanez a trendi. Nincs a kapcsolatoknak értékük, sem a nők sem a férfiak részéről, így igen könnyű a váltás. Mindkettő kiveszi a kapcsolatból, amit tud, és szép nyugiban külön úton folytatják. Ez egy ilyen játék.
2011. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért nem tőle kérdezem, mert mégis hülyén jönne ki: te apa, h-h nincs neked fiatal pénzéhes barátnőd, mikor azokat könnyebb felszedni? És ha már itt tartunk honnan szeded az egyedülálló jól szituált veled egykorú jó alakú nőket? Elég hülye beszélgetés lenne :D
2011. szept. 6. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fogalmazol.

Ne így állj hozzá, hanem kérj tanácsot a csajozáshoz. Szívesen fog segíteni, és szinte biztos, hogy saját példákat fog felhozni. Ilyeneket kérdezz, hogy hol lehet ismerkedni, stb.

2011. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ó, nem írtam, én lány vok, és 4 éve együtt vok a barátommal, együtt is élünk :D De ha fiú lennék tuti kérnék tippeket :D
2011. szept. 6. 14:43
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyszerű. Van pénze, erre ugranak a nők. A magyar nők meg pénzéhesebbek, mint a legtöbb európai országban.
2011. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De mint írtam a nőknek is van, nem is kevés!!!!
2011. szept. 6. 15:06
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja, ráadásul ezt a magyar nők pénzéhes dumát, mindig a fatökű, ostoba béna pasik híresztelik, akik nem képesek felhajtani egy nőt. Nem azért mert csórók, hanem mert ultragázak! Érdekes, sosem hallottam ezt a terminust a bátyámtól, apámtól, mostoha apámtól nagybátyámtól, v unokabátyámtól, pedig ebből csak apám jómódú...szóval ez a szánalmas duma állati szar, amit szar pasik hangoztatnak ezzel igazolván, h ők mennyire királyok a nők meg mind k.vák. Szánalmas :/
2011. szept. 6. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Gondoltam,h egy nő ezt nem fogja elismerni:) Nőj fel, kicsim, és nyugodj meg:)
2011. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!