Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a páromnak miért...

Mit mondjak a páromnak miért nem viszem el családi összejövetelre, ha az igazat nem mondhatom?

Figyelt kérdés

mert mindig amikor elvittem, mindig rosszul éreztem vele magam a saját családomban.

egyrészt nem bírom látni, ahogy mostohaanyámmal flörtöl, tesom seggét, mellét bámulja, mindenki aki nő a családban ha én vagyok ott rám se néznek, csak hol van a párom, azt keresik.

apa, meg akik férfiak, meg annyira tisztelik, becsülik - mert amolyan "rendes és jóvágású gyerek" hogy úgy állítanak engem be, hogy vigyázzak, nehogy kidobjon ő engem - mintha én semmit nem érnék, ő az isten vagy ilyesmi :(


ez van minden húsvétkor és karácsonykor és szül.napkor és stb.

nos most megint egy nagyobb összejövetel lesz, úgy döntöttem nem viszem el a saját páromat (akivel elvileg nemsoká házasodnánk)

mivel nem akarom ezeket az okokat elmondani, mert higyjétek el, mindenki szemében én jönnék le beteges féltékenynek,tehát a VALÓDI INDOKKAL MAGAMAT JÁRATNÁM LE meg hasonló, ÍGY MIT MONDJAK neki, miért nem viszem el őt?


2011. szept. 6. 17:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mit keresel te egy ilyen tapló majom mellett, aki a nyíltan a családod nőtagjaira csorgatja a nyálát? Hányinger...
2011. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

miért nem az igazat??,

komolyan hát esküsztök így akarsz belemenni ha még ezt sem mered elmondani??

-"apukám azért nem viszlek...." ha meg csak hárít akkor neki lehet állni megbeszélni de jobban jártál volna ha az első ilyennél szóltál volna

2011. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de miért akarsz összeházasodni olyan pasival, aki flörtölget a mostohaanyáddal és a tesód s..ggét, mellét bámulja? :O
2011. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy NEM MONDHATOD? Normális vagy? Én úgy a képébe vágnám, hogy azt se tudja fiú-e vagy lány. Kapjon már a fejéhez! Mi az, hogy a rokonaim seggét meg mellét bámulja??? A pofám leszakad...
2011. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem viszlek el szívem, mert a dákód hamarabb feláll nővérem látványától, mint az enyémtől.
2011. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de olyan réteges a kérdésed, hogy ihaj!

Egyfelől ott a párod, aki más nők seg-gét meg mel.lét bámulja; másrészt meg ott vannak a "jóságoa" ffi rokonok akik szerint Te túl jót kaptál ebben a srácban, nehogy kidobjon stb.

Na, ez igen...

Ha valóban így flörtölget a párod, és valós a "cicinézés" is, akkor már régen nem értem a kérdés lényegét.....:S

2011. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

amúgy a családon kívül jól érzem vele magam

ha idegen csajokra csorgatja a nyálát, ennyire nem zavar

de hogy még a családom is engem néz le, őt meg istennek...

szóval elharapozódott a helyzet


a kifogást azért sem mondhatom, nehogy híre menjen a családban - kétlem, hogy csak köztünk maradna - volt már ilyesmire precedens és nagy kavarás lett belőle és persze én húztam a rövidebbet.

2011. szept. 6. 17:37
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Apádéknak nem tűnik fel? Ha tényleg így van, miért mész hozzá? Még csak annyira se tisztel, hogy ne a családodon legeltesse a szemét, később még durvábban fog megalázni.
2011. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor te az a típus vagy, aki szereti, ha megalázzák?
2011. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

én már kérdeztem apát, miért nem hisz nekem, hogy nem minden arany, ami fénylik

miért őt isteníti

apa csak annyit mondott: nem tud semmi rosszat elképzelni róla.

2011. szept. 6. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!