Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen mondhatom azt hogy...

29 évesen mondhatom azt hogy elég?

Figyelt kérdés
Belefáradtam az életbe.
2011. aug. 2. 09:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd, hogy elég!

Nem hiszem, hogy az egész életbe fáradtál bele, maximum csak a saját életedbe, abba, ami körbevesz.

Itt az idő új életet kezdeni, nem?

Fiatal vagy, úgyhogy hajrá!

2011. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. A sorsodat TE alakítod, ha lefárasztottad magad, mától csináld másképp.
2011. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csináljak másképp. A múltam kísért, a jövőm kilátástalan, a jelen pedig egyhelyben toporgás.

Sehova nem tudok fejlődni.

2011. aug. 2. 09:30
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Írd le, hogy miért olyan kilátástalan minden!

Akkor lehet, hogy többet tudunk segíteni.

2011. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
És a holnap? Csak abból van eleged ami eddig volt. Nem tudhatod előre mennyi szépséget tartogat a jövőd.
2011. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Sosem mondhatod. Értem, miről beszélsz, én is hasonló cipőben jártam/járok, még a korom is hasonló, de mégis arra jutottam, hogy nem, nem mondhatom. Még messze van az alagút vége, de biztosan el fog jönni.


Amúgy leírnád részletesebben is? Hátha a konkrét problémák ismeretében konkrétabb javaslatot is kapsz.

2011. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Engem nem kísért a múlt de a jövő meg a jelen ugyan ilyen,az a megoldás hogy ne gondolj a múltra de a holnapra se és élj a mának.
2011. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

nagyon hosszú lenne leírni vázlatosan talán ennyi

-múlt - Felhőtlen gyermekkor főleg mióta apukám el ment 4 éve.

-jelen - Ugyan ezt szeretném átadni gyermekemnek, aki nagy valószínűséggel nem akar megszületni.

-jövő - Még most is anyukámnál élünk, mert nem tudunk beköltözni. Ráadásul a párom és anyukám közötti örlődés is csak húzódik halasztódik, engem meg széttép ez az állapot.

2011. aug. 2. 09:41
 9/26 anonim ***** válasza:

Az egész probléma valószínűleg abból fakad, hogy túl sokat foglalkozol a múlttal. Nem szabad. A múlton nem lehet változtatni, el kell fogadni, hogy olyan, amilyen. A jelenlegi helyzetből és az adottságaidból kell kihozni a maximumot a jövőben. Ha ezt nem érted meg, akkor van az egy helyben toporgás.

A múlt elfogadása a leendő párodra is vonatkozik: ha szeret téged, a múltaddal együtt fogad el. Ha meg nem, akkor nem érdemes rá pazarolni egy percet sem.

2011. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

9,42... Bocs, nem láttam a kommentet, éppen írtam. Akkor ezek szerint van párod. Nézd, szülővel lakni nem egészséges egy bizonyos kor után. Elkerülhetetlenek a viták, és mivel mindkettőjüket szereted, örlődsz.

Viszont: ameddig anyukáddal éltek, nektek kell alkalmazkodni. Tehát a párodnak leginkább. Ha nem tud civilizáltan viselkedni, és emiatt kell örlődnöd, hát el kell gondolkoznod, meddig tűröd. Ha lesz saját lakásotok, és meghívjátok anyukádat, ott majd a férjed dirigál. Nekem ez a véleményem. Ha jól értem, vágysz gyerekre, de nem jön össze. Nem vélelten, ha folyamatos stresszben élsz, lehet, hogy nem is a megfelelő férfival... Ilyen körülmények közé nem csoda, hogy nem akar megszületni...

2011. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!