Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mondhatom el senkinek,...

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek?

Figyelt kérdés
Párommal építkezésbe kezdtünk,új városban,kicsi gyerekkel.Elfogy a pénzünk és nem leszünk kész még annyira sem,hogy beköltözzünk 1 szobába.Munkahelyem nincs,ha kész a műhely,férjemnek nem lesz pénz,hogy elkezdje a melót.Mit csináljunk?Pénzt senkitől nem kérhetünk,hitel van a házunkon.
2011. júl. 4. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem tudsz munkát vállalni? (pl.nyári munka, vagy oktatás ált. iskolásoknak) Keress rá a google-n, hogy:

városnév (szóköz) munka/nyári munka

pl: Nyíregyháza nyári munka

Próbáld meg, hátha találsz valamit!

2011. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyen jövőképpel még véletlenül sem fogtam volna bele az építkezésbe.

Tudom miről beszélek,mert régen én is építkeztem amikor ifjú házasok voltunk.Az eredmény:Egy félig kész ház,állandó idegesség a pénz hiánya miatt,így állandó veszekedések.A végén válóper lett,és eladtuk a félig kész házunkat.

Azóta vallom,hogy építkezni csak úgy szabad ha minden pénz megvan rá.

Jó tanács.Ha nem akarsz olyan végjátékot ami az én esetemben volt,akkor minél előbb adjátok el azt ami most van,fizessétek ki a hitelt,és kezdjetek új életet,mégha albérletben kell akkor is.

Pénz,és munka nélkül nem fogtok tudni haladni,és ez ki fog hatni a házasságotokra is.

2011. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 yuda ***** válasza:

Ha folytatni nem tudjátok és ez már biztos, akkor menjetek vissza a kezdetekhez és nyomjatok egy pauset:

- -próbáljatok rokonoknál lakni, ha ez nem jön össze albérlet...addig csak, amig újra egyenesbe jöttök és meglesz a pénz a folytatáshoz.

Férjed pedig vállalja el az első felbukkanó melót, arra jó lesz, hogy átvészeljétek.

2011. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tudod először a lakással kell kezdeni, hogy legyen fedél, nem a műhellyel. Arra lehet garázst bérelni vagy bármi.

Te írtál már ki kérdést evvel kapcsiban, igaz?

2011. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
te próbálj pénzt keresni netes aukciókkal. párod menjen alkalmazottnak,amíg nem jön össze a lóvé. ha tudsz bölcsit vagy olcsó segítséget,akkor mehetsz te is dolgozni. félkész házat eladni nemigen lehet,főleg annyiért,hogy kimenjen a hitel,tehát hagyjátok egyelőre,és cuccolás rokonokhoz,ismerősökhöz,olcsó albiba. hitelt fizetni rendesen,mert azon az egész életetek elúszhat a büntetőkamatok miatt. minden rendbe fog jönni,ne aggódj.
2011. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na most mondjátok ha nem így van, de én mintha azt vettem volna észre a kérdésbe, hogy a kérdező innen várja az anyagi segítséget?! Javíts ki ha nem így van, én is azt ajánlom hogy probálj meg minden lehetséges melót elválalni, ha még újsághordás akkor is, ha istálló takarítás akkor is.. Miért áltatok így neki a háznak?
2011. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

munkát nem vállalhatok,mert elveszik a gyedemet,munka időtartamára meg nem tudom kire bízni a kicsit.

igen,írtam már ki kérdést.

a műhellyel kell kezdeni,mert a férjem csak akkor tud elkezdeni dolgozni.

eladni hiába adjuk el a házat,olyan keveset ér most,hogy a hitelt nem futná ki,sőt....

albérletben lakunk már most is.

rosszul mértük fel az anyagiakat,lehetőségeinket.illetve a férjem a fő ludas,mert mikor kezdődött az egész,akkor ő nem gondolta szerintem,hogy ilyen sokba kerül az építkezés,hiába mondtuk neki.

2011. júl. 4. 14:13
 8/17 A kérdező kommentje:

nem,nem várok anyagi segítséget.volt pénzünk,csak a télen elment a nagy része a fűtésre,meg lakbérre,meg az életre.

addig azért nem akarok elmenni dolgozni,mert ennyit nem keresnék,mint most amennyi gyedet kapok.

a férjem azt mondja,ne legyek negatív,majd lesz valahogy.csak egyszerűen gyomoridegem van,hogyha kiderül a szülők előtt,hogy így jártunk,ezt fogjuk hallgatni,míg élünk.senkinek nem mondhatom el,hogy így jártunk,a kicsi előtt jókedvűnek kell lennem,ő ne érezzen semmit a feszültségből.a férjemnek legyek én a támasza,csak én nem tudok senkinek panaszkodni.és már felőrlődöm.nem látom jelenleg a kiutat,csak sírok sokat és kiidegelem magam,hogy hogyan lesz.ha a szülőkhöz költözünk,azt nem fogjuk túlélni veszekedés nélkül.és a tudat,hogy van kintlévőségünk,amit egyszerűen nem adnak meg.

2011. júl. 4. 14:19
 9/17 anonim ***** válasza:
"a férjem a fő ludas" Szerintem egy házasságban ezt két embernek kell eldönteni. Nem foghatod csak így rá, hogy az ő hibája. Te is ugyan úgy tudod mennyi pénzetek volt, és ha tudtad, hogy nem elég akkor le kellett volna ülni megbeszélni, és talán most nem itt tartanátok.
2011. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jó,lehet,igaz.csak most mikor le akarok vele ülni beszélni,egyszerűen hárít és nem hajlandó a dologról beszélni.este későn esik haza,ő is fáradt,én is.
2011. júl. 4. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!