Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Morbidnak tartjátok ezt a dolgot?

Morbidnak tartjátok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval sajnos meghalt egy nagyon közeli rokonom.

Meg volt a temetés is már.

A halott gyermekei itt voltak a minap, természetesen Ő volt a téma.


Ugye most már van olyanra lehetőség, hogy egy kis ablakon keresztül végig lehet nézni a hamvasztást. Ezek szerint nálunk még nincs, mert mondták a gyermekei, hogy ők valószínűleg megnézték volna.


Én nem tudom, de engem olyan ideg kapott el, hogy inkább feljöttem a szobámba! Természetesen az ő dolguk, mindenkinek joga van eldönteni, hogy lelkileg erős-e, hogy végignézzen egy ilyen...hogy is fejezzem ki magam, ?eseményt?, de nekem ez morbid. Én ott pusztulnék el a fájdalomtól az egyszer biztos...:S


Ti hogyan vélekedtek erről?


22N


2011. szept. 8. 15:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez NAGYON morbid. Szerintem.
2011. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
jajj.. :S Ez szerintem is morbid!
2011. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%
ha nem olyanról lenne szó, akit szerettem, akkor megnézném. ha a szerettemről(igen, direkt nem többes szám mert egyetlen embert szeretek) akkor persze hogy nem!
2011. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...én nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség...végig lehet nézni ahogy porrá ég egy ember??? Szerintem ez nagyon durva, én sem vállaltam volna be.
2011. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban morbid. Lehet, hogy egy boncolást megnézne az ember, mert teszemazt érdekli az anatómia, de hogy a saját halottjának elégetését... erre egyszerűen nem találok ésszerű magyarázatot, hogy miért igényelné ezt bárki is.

Nem tudod esetleg, hogy ők ezt mivel indokolták?


18L

2011. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Furcsák a rokonok! Szerintem is morbid! Az elbúcsúzásnak más módja is van. Nem az, hogy megnézem, hogy a tűz hatására hogyan ül fel. Lidérces álmaimban kísértene. Fene a gusztusukat. Bár én már annyi furcsaságot hallottam életemben, elmondani nem tudom. Az emberek jó része nem egészen százas.
2011. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.
2011. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is morbid a saját szeretteink hamvasztását végignézni.


Egy fotós ismerősöm (Fazekas István, HVG) készített erről egy fotósorozatot, én a második vagy a harmadik képnél fordultam el.

2011. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azt lehet megnézni, ahogy becsúszik a koporsó és utána rázárul az ajtó ( mármint filmben ilyet mutattak) nem pedig azt, hogy ott lángol az egész és te végig ülöd. Számomra az sem morbidabb, mint végig nézni, hogy leeresztik a koporsót, utána meg kopog rajta az első pár lapát föld.
2011. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Igen. De az sokkal morbidabb szerintem, amikor pl. az urnát valaki otthon tartja a tévé tetején vagy ilyesmi.
2011. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!