Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eletetek legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eletetek legnagyobb csalodasa?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vallom, hogyha nem képzeled el, hogy minek hogy kell lennie, és aztán nem ragaszkodsz hozzá görcsösen, akkor nem nagyon érhet csalódás... Elvárások nélkül sokkal könnyebb. Nekem is volt csalódásom, de hiába gondolkozok, nem jut eszembe, mert utólag mindig kiderült, hogy származott valami jó is belőle! :)
2009. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megtudtam, hogy nincs húsvéti nyúl. Borzalmas volt, senkinek nem kívánom!



:D

2009. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A legelső, mikor 7 évesen álltam első osztályosként a menzán a sorban és megtudtam, hogy nincs Mikulás! Vicc nélkül, az valami nem is tudom leírni, milyen rossz volt.


A következő, mikor a 7 éves kapcsolatomban meglepit szerettem volna okozni a páromnak, beléptem a lakásba váratlanul és egy pasival voltak egyszál alsógatyában.... na az sem volt jó érzés....

2009. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy barátnőmnek hitt nő, lopással gyanúsított meg és mindenkit ellenem hangolt volna, de érdekes módon mégis mindenki mellettem állt és áll ma is!
2009. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Meglepit szerettél volna okozni és Te lepődtél meg!

Én azt hiszem a mostani promban csalódtam hatalmasat.

2009. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 8 hónap házasság után a feleségem megcsalt.
2009. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
mikor megtudtam h a pasim megcsalt tobb honapot..
2009. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nekem az angyal volt a legnagyobb csalodasom mikor anyum tette az ajandekot a fa ala es en elkaptam azota nem is elvezzem a karacsonyi hangulatot jobb volt amikor nem tudtam a masik amire mindig emlekezni fogok, a baratnommel egyforman 24 evesek vagyunk es 8 eve vagyunk egyutt s O megcsalt egy 17 eves fiuval 3 honnapal ezelott ( O meg nem tudja h en tudom ezt a csintalansagat )
2009. jan. 28. 13:15
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

amikor az akkori szerelmem meg csalt az akkori legjobb barátommal

az ok a következő volt: "jól eset"

2009. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
amikor odaadtam a szüzességem a barátomnak,és két nap mulva közölte,hogy csal az elejétől fogva,(3hónapja)és nem tudja kit válasszon.kidobtam,de 2hét mulva kibékültünk.ennek már 6éve.
2009. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!