Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a házasságod legnagyob...

Mi volt a házasságod legnagyobb csalódása?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt csalódásom. Tudtam kihez megyek férjhez, együtt is éltünk előtte. Szóval nem csalódtam semmiben.
2011. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
hogy a szerelem nem elég a boldogsághoz - nem illettünk össze, de mikor hozzámentem nem érdekelt - el is váltunk :(
2011. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
A férjem.
2011. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

A legnagyobb csalódásom?

Amikor rájöttem nincs közös témánk,nem tudunk kommunikálni egymással.Azt hittem elég a szerelem,de idővel rájöttünk,hogy csak lángolás,és menekülés volt a házasságunk.Amikor már csak csendesen eszed a vacsorát,és a fal felé fordulva alszol el,amikor már úgy érzed hogy egy vadidegennel élsz egy fedél alatt,ott már nagyon el van rontva minden. Mi rájöttünk hogy hibáztunk,így barátságban,minden vita nélkül csendesen elváltunk..

2011. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megcsaltak és közölték velem, hogy te voltál, te vagy és te leszel álmaim nője és még élek csak téged foglak szeretni. Mivel így érzett, ezért akart is, meg nem is válni. Amikor külön költöztünk olyan dolgokat tett és mondott, hogy csak lestem. Ha valaki azt mondja nekem a házasság kötésünkkor, hogy a leendő férjem 180 fokot fog változni 12 év után, akkor nem hiszem el. Nagyot csalódtam benne, ahogyan a családomban mindenki.
2011. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
A legnagyobb csalódás? Több is volt: kiderült, hogy a férjem anyagilag titkolózik előttem évek óta. Volt egy letagadott hitele, ami a házasságban keletkezett. Csalódás még, hogy nem az én hibámból még mindig nincs (és talán soha nem lesz) közös gyerekünk. Csalódás, hogy olyan kényelmes és nem hajtja a dolgokat, nem tudunk egyről a kettőre lépni évek óta, én hiába húzom az igát.
2011. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

nem csalódtam...és remélem soha nem is fogok... akkor is elsősorban nem a férjemben, hanem a saját értékítéletemben csalódnék....


a házasság előtt 5 évet együtt éltünk, tehát mikor hozzámentem, pontosan tudtam kihez megyek hozzá...jó és rossz tulajdonságaival együtt, jobban ismertem én őt, mint ő saját magát...

2011. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
A ferjem sosem csapott be, a szemelyisege semmit sem valtozott, nem jatszotta meg magat, igy nem csalodtam. Az evek soran egyszer sem hagyott cserben, soha nem hozott olyan dontest, ami miatt csalodtam volna benne. Inkabb ahogy gyerekunk lett, meg jobb, meg felelossegteljesebb ember lett.
2011. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Hogy az én áldott jó férjem nem törődve a házastársi esküjével, a több éves hűséges együttéléssel és a kisgyerekünkkel pofátlanul és görény módjára megcsalt egy nálamnál jóval idősebb és sokkal rusnyább némberrel, aki minden a környéken lakó kisgyerekes apukával bepróbálkozik inkább több, mint kevesebb sikerrel. :(


Még a saját anyja sem akarta elhinni, hogy az ő drága fiacskája ilyen becstelen dög, csak mikor megmutattam a bizonyítékokat és a fenyegető leveleket a szeretőjétől!


Azóta viszont a némbert eltettem az útból és a férj is rövid és szoros pórázon van, ha nem akar vasárnapi apuka lenni. :) Ugyanis túlságosan megalázó lett volna neki, ha elválunk. Na igen...szegény áldozat. :) :) :)

2011. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Csalódtam magamban, hogy láthatóan nem tudom boldoggá tenni a férjem mivel egyre jobban kezd normális fejjel felfoghatatlan dolgokat csinálni.
2011. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!