Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár kérdést tennék fel ha nem...

Pár kérdést tennék fel ha nem bánnátok: Mi volt életed legnagyobb balesete? (kéz törés stb) Mi volt életed legnagyobb csalodása?

Figyelt kérdés

Mi volt életed legcsúnyább mondata? Ki bántott meg a legjobban??


Köszönöm


2010. okt. 16. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb balesete egy autóbaleset volt, Olyan súlyos traumát okozott, a mai napig viselem egészségileg a hatását, pedig már eltelt 40 év.Anno a szomszédasszonyom bántott meg, hogy elloptam az ékszereit, holott két év múlva festettek és a szekrény közzé volt becsúszva. Na akkor mocskosul megaláztam én is. Kiálltam a kapuba és az ismerőseimnek jó hangosan elmondtam, meg vannak az ékszerek, csak azt már nem kiabálta ki a falu előtt.
2010. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

1:egy kutyaharapás-kézfej eret harapta majd nem át.

2.életem legnagyobb csalódása az volt amikor rájöttem hogy az akit mindennél jobban szerettem és megtettem érte mindent,feláldoztam érte csomó dolgot ami vitt volna előrébb,ezt nem is értékelte értékeli és már nem is szeret.

3:ez a kérdésed nem túl egyértelmű.amit én mondtam vagy amit nekem mondtak?

én az édesanyámat sértettem meg,és az volt életem legcsúnyább mondata.Engem viszont a volt párom akiről írtam sértett meg olyan mondattal szavakkal amit nem szeretnék ide írni.

4.igy tehát ő bántott meg eddig a legjobban.

2010. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

1. Elütött egy autó.

2. Azt gondoltam megbízhatok egy nőben 5 év után.

3. Ezt inkább nem írnám le.

4. Ugyanaz aki a 2-esben van.

2010. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

8 éves koromban meghalt az Apukám, és egy középiskolai osztálytársam azt mondta, hogy "Takarodj a rothadó hulla apád mellé dögleni." Anyám elvitt abból az iskolából.


16L

2010. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vok, ezt csalódásnak mondanám, úgy tűnt annyi év után sikerül beilleszkednem egy közösségbe, jó iskola volt, és hatalmasat csalódtam. Hol van az empátia az emberekből?


(16L)

2010. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Autóbaleset pár éve :orrtörés,arczúzódás...Nemrég meg estem egy brutálisat otthon:Agyrázkodás,ficam,zúzódás.

legcsúnyább mondtatom,inkább nem írom,le mert kimoderálnák.

Csalódásom:Mkior a volt párom megláttam a "legjobb" barátnőm szájában nyelvészkedni.Ők bántottak meg a legjobban bár sajnos én is hibás vagyok,mert nem figyeltem...

2010. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Eltört a kis lábujjam. Nem nagy szám, nem néztem a lábam elé.

2. Kb két éve egy barátnőm meghívott egy fesztiválra, de egy másik barátnőnk nem tudott elmenni mert nem volt rá pénze így nem akartam, hogy rosszul essen neki és én sem mentem el, hogy legyen kivel beszélgetnie, ne maradjon egyedül. Másnap próbáltam elérni, beszélgetni vele, de semmi. 1 hét múlva tudtam csak elérni mikor is kiderült, hogy az egyik barátnőm a fesztiválról este felhívta, hogy annyira hiányzik jöjjön már le, kifizeti a bérletét. Az a lány még aznap lement, nekem nem is szóltak.

3. Nem emlékszem rá. Az igazán csúnyákat úgyis magamban tartom, nem szoktam nagyon káromkodni.

4. 2 barátnőmben bántott meg nagyon. Meghalt egy rokonom és ezért rosszul éreztem magam és teljesen kedvtelen voltam még akkor is mikor velük találkoztam. Másnap a fejemhez vágták, hogy semmi értelme sem volt találkoznunk és hogy lehetek ilyen dög, hogy nem beszélgetek velük. Mondtam, hogy ne haragudjanak, de meghalt egy nagyon kedves rokonom. Azt mondták igen, tudják. Szóval tudták, de nem érdekelte őket, legyek vidám és kész... Semmi részvétem vagy valami. Ezek után az állítólagos barátnőm soha többet nem álltak szóba velem, megsértődtek és vége lett a barátságunknak. Tiszta dedó, komolyan. Azóta nem is találkoztunk. Ennek már kb 5 éve, de nem bántam meg, sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok nélkülük.

2010. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Legnagyobb baleset:ilyen nem is volt,engem a balesetek mindig csak kerülgettek.Egyszer mikor mentem át az úton,majdnem elütött egy kamion.Egyszer,mikor mentünk át az úton autóval,akkor majdnem nekünk jött egy másik személyautó.

Legnagyobb csalódás:nyolc hónap után egy barátnőmbe sikerült akkorát csalódnom,hogy csak na..úgy ellenem sikerült uszítaniuk,hogy csak na.És ezzel együtt csalódtam még egypár emberben.

Legcsúnyább mondat:"Te úgysem vagy az apám!"-apámnak,aki nem a vérszerinti,és sokszor eléggé gorombán bánt velem.

A barátnőm,akiben csalódtam,na ő bántott meg a legjobban.

2010. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! El szomorodtam rajtuk :(
2010. okt. 16. 15:39
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
hatalmasat estem a lóról, 5 bordám törött...életem szerelme közölte, hogy meleg. ő bántott meg a leginkább. vele közöltem, h dögöljön meg és ne lássam többet.
2010. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!