Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én akarok szakítani mégis...

én akarok szakítani mégis annyira rossz?

Figyelt kérdés
ti hogy csináltátok? mikor már annyiszor megpróbáltuk de nem megy egyszerűen. legalábbis nekem nem jó
2011. szept. 9. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érzed így jól magad akkor mindenképpen szakíts.Egyrészt mert magadat kínzod vele másrészt mert a párodat is becsapod azzal hogy ennek ellenére vele maradsz.Így csak jobb lesz mindkettőtöknek.
2011. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs gyermeketek,addig el lehet játszogatni egymás érzéseivel és szakítunk-újraösszejövünköset játszani...Utána már nem.

Egy embert sem lehet megváltoztatni,ne is akard.

2011. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A gyerek után is lehet szzakítani,gyerek miatt se kell posványban élni a gyerek meg azt a példát lássa hogy az olyan kapcsolat a jó ami valójában minen csak nem jó kapcsolat,és késöbb ő is a párját tönkreteszi.
2011. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs gyerek
2011. szept. 9. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
lépned kell,ha nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban.bármennyire is nehéz.csak az első hetek lesznek nehezek.ne húzd tovább ha nem működik.jobb lesz mindkettőtöknek,
2011. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem akarod, akkor nem is lesz jó. De, hogyha akarod, és minden gondot, problémát meg tudtok beszélni a pároddal, akkor akár örök életedben boldog lehetsz.Boldogok lehettek.
2011. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem akarja...ha tényleg többször megpróbáltátok,és nem ment,vagy nem úgy,ahogy az mindkettőtöket boldoggá tenne,akkor okos Vagy,hogy szakítani akarsz.És tedd is meg.Az ember óhatatlanul megszereti a másikat,akkor is,ha nem tud "élni vele",és valamennyire minden egyes szakítás fáj,de nincs értelme benne maradni olyan kapcsolatban,ami nem épít Téged(pláne,ha leépít). Szépen válj el tőle,kedvesen,ne hibáztasd őt semmiért(azzal nagy sebet lehet ejteni)persze azért nyugodtan mond igazat.Bár én nem mindig szoktam:higgye csak el az éppen elhagyott,hogy én vagyok a hibás,én voltam a hülye.
2012. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!