Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szakítani a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani a barátommal rossz családi helyzete miatt. Mitt csináljak?

Figyelt kérdés
mindig veszekednek vele.engem nem nagyon szeretnek de nem tudom h mért.nem csináltam semmi rosszat csak amiket a barátom csinál azt hiszik h miattam van,vagyis h én veszem rá.pl.:aranyakat lopott h beadja,meg pénzt stb.és ő nagyon szerelmes belém de én már nem érzem ezt iránta.inkább csak mint 1 nagyon közeli barát.mondtam már neki h nem szeretem annyira és h legyen vége de ilyenkor elkezdett sirni és mondta h csak én vok neki meg a családom.ha elveszit minket akkor megöli magát mer nem lesz értelme az életének...MIT CSINÁLJAK???lécci segítsetek!
2010. ápr. 11. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

áránylópás? péz?

nemvagytok véletlenül CIGÁNYOK?!

2010. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélni. Mondd,hogy neked is tönkre teheti ez az életedet, nagyon sajnálod, hogy így alakult, de már nem szereted őt, tovább akarsz lépni.

Ha nem fogja fel, akkor hagyd. Ő baja. Az ilyen fenyegetések általában alaptalanok, csak fecsegnek. Legtöbb esetben nem csinálnak semmit...

2010. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érzelmileg zsarol Téged. Én a helyedben szakítanék vele, de mellette maradnék, mint barát. Így neked is jó lenne,mert "szabad" lehetnél, és neki is, mert nem veszítene el Téged.
2010. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a kedveseként tudod támogatni, a családod sem csak így lehet ott neki.
2010. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltatok.már mondtam neki h ha vége lesz akkor ugyanugy jóba leszünk meg minden.mer nekem télleg ő a legjobb barátom neki mindent elmondok.és kicsit nehéz is kidobnom emiatt meg kicsit kötődök hozzá meg hát a megszokás...meg mondtam neki h én túl fiatal vok még ehez meg már igy is több mint 2 év...kicsit élni akarok meg hát másokat is kipróbálni.
2010. ápr. 11. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem sem tett csodát vele, ha a kapcsolatotok alatt is ilyen problémás volt.
2010. ápr. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Háth ha öngyilkos akar lenni , akkor mindenféleképp szakits vele mert aki ekkore lofasz az megis érdemli.. én ennyit tudtam hozzáfüzni..
2010. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy ajánl neki egy pszichiátert, mert aki megöli magát egy szerelmi bánat miatt, az eleve nem lehetett teljesen ép.
2010. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!