Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz otlet honapfordulon szakitani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

2 szempontból is lehet nézni....

ha nem szereted, akkor muszály, különben csak becsapod a párod...

de kicsit bunkóság ... de ha nem akarod etetni sok barosmággal, akkor meg igazad van ...

2010. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos nem a legjobb érzés és egy kicsit bunkósáág...gondolj bele ha te nagyon szeretsz valakit és akkor szakítana veled mit éreznél...
2010. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem,pont akkor szakított az első szerelmem mikor 5 hónaposak voltunk,elég szarul esett,de nem azért mert hónapfordulónk volt.A szakítás így se úgy se kellemes és nem húznám az agyát nem érdekelne,ha hónapfordulónk lenne,jobb hamarabb szerintem,mint később ebben az esetben.
2010. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor szoktam (: Nálam megszokás :P
2010. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ezen gondolkodtam, és azt találtam ki, hogy így csak egy nap lesz a hónapban mikor egymás eszébe jutunk és elszomorodunk, de utána nem bírtam addig várni...
2011. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet évfordulón szakítani?:D
2015. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!