Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vita az anyóssal, nem engedi...

Vita az anyóssal, nem engedi a fiát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk egybeköltözni, de az anyja nem engedi,visszatartja,mert a férje meghalt, a lánya pedig kinn van külföldön.

Kijelentette, hogy csak akkor költözhet el a fia, ha ad a fia neki 300ezret,illetve havonta 60ezer Ft-ot haza.

(ami ugye teljesíthetetlen,mert egy külön albérlet mellett nem marad ennyi pénz még hazaadásra).

A lányátol amugy kap havonta a háztartása anyosom 70ezer Ft-ot, illetve anyosom keres havonta 90ezer Ft-ot kézhez munkábol.

Ennyire pénzéhes vagy a fiát nem akarja elengedni, 29 éves kora ellenére sem?!?!?!

A fia otthon most nem dolgozik,mert nem talál munkát már 5 hónapja.Ahova jönne velem albérletbe, ott már lenne neki munka.Anyja nem érti meg h szeretnénk külön kettesben lenni saját lábunkon,illetve hogy otthon nem talál munkát magának.


2011. szept. 9. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy mi a fiú álláspontja a történetben?
2011. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiának kellene helyre rázni az anyját. Mi az, hogy 300ezret adjon neki a fia, + még havonta 60-at?Jó, segíteni kell, ha úgy van, becsülendő dolog, na de ennyivel??? Mikor most még munkája sincs? Na ne nevettessen már.
2011. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
300ezret arra kér az anyja, h anno a fiát megbüntették gyorshajtásért és az anyja fizette ki.Vsznt a növére meg a párom pénzéböl ment ki (250ezer Ft) ,és azt a párom nem kapta vissza. Miröl beszélünk akkor nem értem :S
2011. szept. 9. 19:43
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
De jót nevettem , olyan vicces ! Fogja magát a párod és húzzon el otthonról ,itt az ideje ,hogy a saját életét élje !
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom mit erőlteted az összeköltözést egy olyan kisfiúval aki 29 éves és anyuci szobafogságra ítélte... ne haragudj megértem ha szerelmes vagy, de szted ő az??most komolyan!? elválasztja az anyukája a szerelemétől és hagyja.ez a pasi egy lúzer.semmi több.
2011. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2012. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem,hogy lecserélted ezt az anyuci pici fiát :/
2015. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!