Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyám? Miért...

Miért nem engedi anyám? Miért mond ilyeneket?

Figyelt kérdés

jövő februárban leszek 19éves. lány vagyok.

felvetettem az 5letet anyámnak hogy szeretnék a szülinapomon egy kb 8-10cm-es feliratot tetováltatni a lapockámra, egy szép szót:) Ami a nézeteimmel kapcsolatos, de nem szerelmet:)

és lehordott hogy hülye vagyok, meg a tetkó k*rvás és ilyenem nem lesz felejtsem el


2011. szept. 5. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagykorú vagy, azt csinálsz amit akarsz. Amúgy gondolom fél, hogy megbánod és ettől akar megóvni. Tényleg csak akkor tetováltass, ha nagyon biztos vagy benne, ne divatból.
2011. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beliel ***** válasza:
84%
Az a gáz, hogy azt elég körülményes leszedni ha le akarod. Te döntésed, de még gondolom anyukádnál laksz így nem hagyhatod figyelmen kívül a véleményét. Próbálj kiegyezni egy kisebb feliratban vele, ha fel tudsz hozni ész érveket, nem csak azt, hogy nekem ez kell és kész tuti megengedi :)
2011. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem k*rvás, ha az embernek tetoválása van, de a nézeteidet (akár jó, akár rossz) ne tetováltasd magadra. Hamarabb megbánnád, mint h gondolnád. A nézeteid hatalmas fordulatokat vesznek még életed folyamán, így butaság lenne. 27 éves vagyok és most jutottam el oda, h mi az amit szívesen magamra tetováltatnék, amiről tudom, h mindig is szerettem és ez nem fog változni (csillagok).
2011. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
19 éves vagy, innentől kezdve ez a saját döntésed. Egyébként mostanában egyre több az ilyen "divattetkós", semmi értelme, csak úgy van, hogy legyen mit mutogatni. Na, ezt nem szeretem. A tetoválás az egy művészet, annak mondanivalója van. Valaki a szívébe zár dolgokat, valaki medálba rejtett fényképekkel őrzi titkait, és vannak, akik ezt tetoválás útján teszik. Ezzel nincs semmi baj, ez nagyon szép dolog.
2011. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
ha akarod megcsináltathatod.de tényleg csak olyat,amit később nem fogsz megbánni.én 25 vok,évek óta tetszenek a színes muffin tetoválások,most voltam úgy,hogy megcsináltatom,de meggondoltam magam,mert 40évesen is szeretnék strandra menni:) pedig tényleg évek óta gondolkozom rajta és ugyanúgy tetszik,de inkább nem..
2011. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Egyik ismerősöm a seggére tetováltatta akkori barátja nevét :)))

Összevesztek.. de a tetkó megmaradt :))

azóta ciki az új kapcsolat :))


Szex közben olvashatod az ex nevét.. :))


Rossz ötletnek tartom a tetoválást annak ellenére hogy nagyon tetszik!

Lehet kerülsz még olyan helyzetbe ahol hátrány lesz a lapockádon a tetkó..

Pl egy komolyabb állásnál nem biztos hogy jó benyomást kelt, szét vagy varrva :)

De ha csak egy multihoz akarsz menni robotnak ott nem számít..


De ez a te döntésed!

2011. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy kiskolléganőm (21) panaszkodott, hogy mióta meglátták az idősebb kollégák a derekán a tetkót (amúgy :D elég nagy) lekezelik és nem értékelik őt annyira mint korábban. Ha csináltatsz is olyan helyre ami csak a hálószobában látszik és inkább kis, nőies dologra gondoltam, ami nem változik az életben, úgy mint a véleményünk. Én már nem is hasonlítok 35 évesen a 18 éves mivoltomra.
2011. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha igazán akarod,akkor megcsináltatod,de később ne bánd meg.A másik, hogy nagyon nehéz olyan tetoválót találni,aki miliméterpontosan dolgozik és tényleg olyat varr rád,amilyet pontosan elképzeltél! Simán el is ronthatja.Én ez miatt nem tetováltatok,pedig 6 éve tudom fejben a mintát,amit szeretnék ... De egyszerűen rettegek azon, hogy elrontják.Annyi elb*szott tetkót látok nap mint nap. Ráadásul a barátnőm,aki spéci tetkóshoz ment, úgy kikopott a tetkója, hogy már át kellett üttetnie.Ráadásul a minta nem tetszett 3év múlva,és rávarratott valami 6x nagyobb mintát. Na de ha az is kikopik akkor mi lesz ? :D


Más.Én csak annyit látok, hogy akinek lapockán,vagy bárhol a felsőtestén van tetkó,az 100%, hogy olyan felsőbe mászkál,amiben kivillantja. Akaratosan.Ha nekem lenne a hátamon tetkó tutira nem vennék olyan cuccokat amiben látszik,mer nem másoknak akarnám mutogatni...

2011. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Kislányom, majd ha nem anyád meg apád etet, a fejedre is állhatsz. :)

f*24

2011. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ekkora balhé van körülötte, akkor hagyd a francba, majd megcsináltatod pár év múlva, ha különköltözöl. Nem tök mind1 az a pár év? Így is, úgy is egy életen át rajtad lesz. Gondolom, ha most olyan biztos vagy benne, akkor pár év múlva is ilyen biztos leszel. És jól mondták az előttem írók: vigyázz, mert az ízlésed, a véleményed, a nézeteid még rengeteget fognak változni, akkor is, ha jelenleg nem úgy látod.

Én is szeretnék tetoválást, de mivel az egyetlen művész, akinek befeküdnék a keze alá, aranyárban dolgozik, ezért várok pár évet amíg ki tudom fizetni. Szerintem te is tudsz várni... Ilyen életre szóló dolgoknál az a pár év már nem oszt nem szoroz.

2011. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!