Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok borulva....

Teljesen ki vagyok borulva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén új suliba kerültem, egy összeszokott osztályba. Eleinte minden jól ment, sokat beszélgettem az új osztálytársaimmal, kedvesek voltak. Az utóbbi pár napban viszont szinte hozzám se szóltak. Tudom, hogy nekem kéne kezdeményeznem, de mindenkinek megvan már a baráti társasága és nem akarok rámenős lenni. Nincsenek barátaim a sulin kívül se, délutánonként nem tudok mit kezdeni magammal. Elkezdtem sokat tanulni, mégis kaptam egy egyest már az első héten, mert pont engem feleltettek matekból, és egyszerűen nem értem, a különórám meg csak jövőhéten kezdődik. Pedig jól akartam indítani, főleg, mert új vagyok ott. Már elegem van az egészből, nem tudom, mit csináljak.
2011. szept. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először azért foglalkoztak veled, mert új voltál. Most már neked kell igyekezned, hogy megtaláld a magad társaságát. Ami pedig a matekot illeti, egy egyes még nem a világ.
2011. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy elkönyveljenek rossz tanulónak, mert nem vagyok az és csak a matek nem megy. Nagyon furdal a lelkiismeret, nem akartam már az év elejét kijavítanivalóval kezdeni.
2011. szept. 9. 20:41
 3/4 anonim válasza:

Nem vagy egyedül. Mondjuk én nem összeszokott osztályba kerültem, most kezdtem a gimit, de szinte az összes oszt-társam idióta. A lányok mini k.urvák, a fiúk meg tipikus mini stricik..

Nos, én ki nem állhatom ezeket az embereket és nem nagyon szólok hozzájuk, nem is kívánom a társaságukat.

Neked könnyebb dolgod van szerintem, kezdeményezz szerintem nyugodtan, mert különben elkönyvelnek nyuszinak és később nehezebb lesz.

2011. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Hanyadikos vagy? Elég jó vagyok matekból. :)
2011. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!