Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen ki vagyok borulva! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok borulva! A barátom mostanában nagyon feszült, tegnap ezért meg sem csókolt, egy puszit se adott. Hogy volt képes megállni?

Figyelt kérdés

A szívem szakad meg...fél éve vagyunk együtt. Ő az a fajta, aki a csókkal tudja a legjobban kimutatni hogy szeret, sose hagyná abba, nagyon bele éli magát. Most betegek vagyunk mindketten, tegnap ezért nem csókolt meg, de kiderült hogy csak azért mert épp megint dilirohama volt, de utána már én utasítottam el..ha egy óra séta alatt nem kellett a puszim, csak az hogy hallgassam a hisztijét, a nyavajgását, akkor a végén se kelljen.

És annyira fáj ez nekem belül, hogy mikoriban összejöttünk, volt ilyne helyzet, hogy beteg voltam, de azt mondta hogy ő már nem bírja ki hogy ne csókoljon meg...most meg...feszeng állandóan az miatt, ami stresszeli. És nem tud férfi lenni, nem meri megmondani hogy miért nem csókol, hülye gyerekes magyarázattal áll elő...és a végén, mikor mondtam neki hogy rosszul esett hogy így megállta, még süket dumázott, hogy hát ő akarta...mondom ki állított meg? Erre semmit nem szólt.

Út közben adtam neki egy puszit az arcára, mondta akkor hogy máshová is elfogadna...meg meg akart oldalról ölelni...ez igaz.

De mi lesz később, ha már most ilyen? Soha nem volt még ilyen és ezzel nagyon nagy fájdalmat okoz nekem. És tudja nagyon jól...ez tegnap este volt, azóta egy rohadt bocsáss meg sms-t sem írt, csak abban maradtunk hogy ma este találkozunk...

Legjobb lesz ha nem is találkozok vele.

Mit gondoltok?


2011. ápr. 11. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

azt gondolom, hogy nagyszerűen vágod a fát a kapcsolatotok alatt.


folyton azzal van bajotok, hogy nem beszél a pasitok. ő megtette, elmondta, ami szívét nyomja erre elutasítottad és ráugrottál páros lábbal a mellére. és még te vagy megsértődve.


gratulálok, ennél hatásosabban nehéz nyírni egy kapcsolatot.

2011. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivan? Kérlek, az elejétől kezdve megmondtam: beszéljünk meg mindent, jól megismertük egymást, erősnek tűnt a kapcsolat...erre ő ilyen piti módszerekkel áll hozzám, mintha nem is tudom mi lennék?
2011. ápr. 11. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én végigolvastam, és csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy gyerekes dolog emiatt bevágni a durcát. Ennyi legyen a legnagyobb gondod egy párkapcsolatban, hogy tegnap nem volt kedve össze-vissza csókolni téged. Te magad írtad, hogy mostanában nagyon feszült a barátod. Nézd el neki ezt a kis semmiséget, ez annyira nem nagy probléma, hidd el. Persze ha rendszeresen elutasító lesz veled szemben, akkor jogosan háborodhatsz majd fel, de hogy kivételesen tegnap nem igényelte a csókolgatást, nem jelent semmi rosszat.
2011. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom emiatt ne borulj már ki ennyire, tök felesleges.
2011. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Basszus ez miatt kiakadni!!!!XD Legyél vele 1 kicsit megértő,támogasd őt amiben csak tudod!!!Hamarabb túl jut a feszkós napokon ha te is mellette állsz és nem kell még miattad is aggódnia,hogy megint miért sértődtél meg!!!:D 21/L
2011. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!