Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen ki vagyok borulva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok borulva, állandóan sírnék. Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen és el tudjam feledni a múltat?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, a párom pár hete költözött el. Bár én kértem, hogy költözzön el, de azért mert mocsok módon viselkedett és semmit nem tett azért, hogy visszaszerezzen, vagy helyrehozza a kapcsolatunk, sőt éli a világát. Ahogy telik az idő egyre rosszabb. Már barátnője is volt, valószínű, hogy még az együttélésünk alatt már kavartak, most már szakított vele, de ettől nem érzem jobban magam. Egy mocsok tetü, és én szeretem és állandóan rá gondolok, arról ábrándozok, hogy egyszer térden állva kéri bocsássak meg és szeret, de ez csak hiú ábránd tudom, de mégsem tudok túllenni a helyzeten, pedig azt hittem az idő mindent megold, de egyre rosszabb....
2009. júl. 6. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Te is tudod, hogy kutyából nem lesz szalonna, és ha esetleg még is kinek kell egy kutyaszalonna.


Biztos, hogy szereted? nem csak a magány a félelem az egyedüllétöl okozza ezt? A terheség, a gyerek felelösége?


Te már rég tutdod mi a jó a te számodra.

2009. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy leírod, a párod nem egy felelősségteljes ember. Kár, hogy ez nem derült ki még az elején. Ne,m érdemes olyan emberrel kapcsolatba kezdeni, aki nem bírja a gyerek felelősségét.
2009. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előttem hozzászólóknak teljesen igazuk van.

Töröld az életedből ezt az embert,nem méltó hozzád.Azt meg Te is tudod,hogy szerelemből nem lehet megélni,főleg hogy egyoldalú.Különben is érdemes Ő a szerelmedre?Nem!

Legyen már benned tartás,és ha már felelőtlen módon ilyen embertől vársz gyereket akkor állj talpra és neveld fel tisztességesen.Jobb mielőbb megszabadulni egy ilyen pártól mint mindannyiótok életét tönkre tenni.Mielőbb bele törődsz,hogy egy felelőtlen nem törődöm alak,akinek nem vagytok fontosak annál előbb jössz rendbe lelkileg,és kezdhetsz új életet.Hidd el gyerekkel is megtalálhatod a párodat,aki majd szeretni és tisztelni fog,kitart melletted jóban-rosszban.Butaság várnod rá,és mégnagyobb butaság lenne vissza fogadnod ha netán úgy döntene mégis titeket akar.Mert Te is tudod,hogy az ilyen alakoknál ez eléggé gyakran változik,ma Te a gyerek,holnap majd másik nő..stb.Én a helyedben csakis kizárólag a gyerekünkkel kapcsolatos dolgokra korlátoznám a kapcsolatunkat.A kötelességét ne engedd,hogy elmulassza,mert az ilyen alakok ezt szívesen teszik,de ennyi és nem több.Ezzel a férfival nem tervezel közös jövőt ha eszed van.Nagyon sok nő gyerek életét tette már tönkre ez a fajta egoista senki.

2009. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű és még sokáig szenvedni fogsz,tudom mert én már átéltem hasonlót.De hidd el ha majd meglesz a baba eszedbe se fog jutni,mert leköt a csöppség..Légy rá düdös,utáld és akkor könnyebb lesz túllépni rajta.Nekem bejött..
2009. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, sejtem, milyen állapotban lehetsz. Terhesen még nehezebb. Sajnos a gyásznak ideje van, de majd egy idő után már csak háromszor sírsz egy nap, aztán egyszer, majd hetente egyszer, stb. Törődj magaddal sokat. Fodrász, barátnők, film, ruhavásárlás, beszélgess sokat, mozogj. Ez, ha meg nem is oldja, de kicsit oldja a feszültségedet. Ha teheted, menj csoportokba, pszichológushoz, keress valami tevékenységet. Szorítok.
2009. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled is. Sajnos én is hasonló cipőben járok, csak engem két pici gyerekkel hagyott itt. Szerintem ne utáld és ne légy rá mérges egyszerűen csak légy vel és iránta közömbös. Hiszen ha valakit utálsz, akkor még érzel iránta valamit és csak táplálod az érzélmeidet, viszont ha megpróbálsz közömbös maradni nem emészted fel magad a haragoddal, ami nem tesz jót a kicsinek sem. Nekem is nehéz hiszen még én is szeretem és utálom, de próbálom magamban erősíteni a közömbösséget és egyszer talán ki is alakul. Bár már vannak olyan dolgok, amik eddig idegesítettek benn, de mostmár nem érdekelnek és sokkal könnyebb. Egyébként pont a múltkor olvastam, hogy a szeretenek nem az utálat az ellentéte, hanem a közömbösség. Úgyhogy fel a fejjel és mindenhez idő és kitartás kell!!!!!

2009. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!