Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne vegyek róla tudomást?

Hogyan ne vegyek róla tudomást?

Figyelt kérdés

Tiniszerelem. Tudom, hogy el fog múlni idővel, de most sorra szerzem be a 2-eseket(1-egyeseket még hála istennek nem). Nem vagyok stréber, csak az elvárások nagyok. A hetedik osztály meg ugyebár fontos a továbbtanuláshoz.

Nos, kb. egy hete jött. Akkor kezdődött az egész. Sulikört futottunk. Elhatároztam, hogy beérek idő előtt, mert különben 1-es lesz tesiből. (Ha ezt anyuék megtudnák!) És ő ott állt a haverjaival az út közepén. (Ő egy olyan fiú, aki nem megy bele minden bunkó dologba, csak olyanokkal lóg és nem tanul.) Én automatikusan megálltam, hogy nehogy elessek vagy bármi ciki történjen előtte. De még futni se akarok, ha ott van. Óriási erőfeszítés volt nem bámulni őt. Aztán kivágtuk a fetményeink körvonalát. Nem akartam, hogy lássa a "művemet", úgyhogy dugdostam. Pedig 2 baddal odébb ült meg egy kicsit hátrébb. Amikor kidobtam a maradék papírt a papírosba, (ami a padja mellett van) végig követett a szemével. 2x is. Erre megbotlok a saját lábamban! Legszívesebben elsüllyedtem volna. Aztán kimentünk fotózkodni, mindenki "örömére". Én voltam az uccsó előtti. A fotózó tanár mellett állt. Ott imádkoztam, hogy mire én jutok sorra, addigra menjen el onnan. Szerencsére pár gyerektől fogva odébb ment. Aztán jött a csopikép és ő mögém állt. De nem akarom látni a képeket! Milyen fejem lehet. :( Pláne nem előtte. Egyetlen órán sem tudok figyelni.

Engem ez nem túlzottan boldogít és szokatlan is. Mák, hoy még csak év eleje van! De kapok a buksimra a német 2-es után, az tuti!

Hogyan tegyek úgy, mint ha ő ott se lenne?


2011. szept. 9. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:

*festményeink

*paddal

Már hogy a rólam készült képeket nem akarom, hogy lássa.

2011. szept. 9. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Semmi nincs közöttetek. Csak túlságosan nagy hangsúlyt fektetsz rá, túl felfújod ezt az egész ügyet.
2011. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felfújja! A tiniszerelem már csak ilyen. Annakidején én is küzdöttem hasonló problémákkal. Nem nagyon tudsz ellene tenni semmit. Ez egy érzés amit nem lehet elnyomni. Minél inkább úgy akarsz tenni mint aki nem vesz tudomást a másikról annál feszültebb leszel és naná h elbotlasz a saját lábadban. 24L
2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, tiniszerelem :)

Valahogy én is így voltam. Csak még, annyi, hogy a kiszemelt srác közelébe nem tudtam levegőt venni :DD De szó szerint ott kapkodtam a levegőt, kisebb nagyobb sikerrel.

Ne verd nagy dobra szerintem. Bámuld és "álmodozz" róla, hiszen a Te gondolataidról csak te tudsz ;) Nem kell "figyelmen kívül hagyni". Amikor meglátod, mindig vegyél mély levegőt és nyugtasd meg magad, és mielőtt cselekednél/beszélnél gondold végig, ne hogy balul süljön el, és "leégj" előtte. :)

2011. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!