Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sikítás, üvöltés? Most akkor...

Sikítás, üvöltés? Most akkor ne vegyek tudomást róla vagy büntessem? 2 éves

Figyelt kérdés
Akkor kezdte amikor elkezdtük a bölcsit 3 hete. Bementünk és amikor valamire azt mondták hogy nem szabad, már teli torokból sikított, üvöltött is! Én meg csak lestem, mert ilyent előtt nem csinált! Azt mondták tegyek úgy mintha észre se venném! Otthon működik is a dolog, de egy bevásárlóközpontban vagy barátoknál nem lehet, égek mint a rongy... Most már ott tartunk, hogy a bölcsiben megszűntek a kiabálások, viszont ahogy kijön, kiprovokálja hogy valamire mondjam neki hogy nem szabad és már sikít is! De valami iszonyat erővel, összefut az utca hogy mi történt.... Nem tudom mitévő legyek! Szerintetek?
2011. márc. 6. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne vegyél róla tudomást SEHOL! Még akkor sem,ha égsz miatta.

Ha látja,hogy nincs hatása,abba fogja hagyni.

2011. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, gyerekpszcihológusok is ezt ajánlják.
2011. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj!

Kit érdekel, hogy mások mit szólnak? Nem kell égned emiatt... ugyan már.

Az én fiam is most kezdi a boltban való sikítást, hisztit mindenért, én egyszerűen arrébb tolom a babakocsival, vagy bevásárlókocsival és válogatok tovább. Mintha ott sem lenne. Én ilyenkor rá sem nézek, úgy tolom tovább ha mennem kell... nem foglalkozom vele, nem szólok hozzá... ha lenyugodott, ő szól nekem.

2011. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!