Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy alakult a kapcsolat...

Kinek hogy alakult a kapcsolata, amiben megvolt és megvan a "mindent elsöprő szerelem"?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok, már 8 éve tart a kapcsolatom a párommal.Elég régóta már, kb. 5 éve álmodozom arról, hogy egyszer összeköthetem Vele az életem, hogy Vele élhetek, hogy vacsorát főzök Neki, mire hazaér, hogy eljárunk szórakozni és segítünk egymásnak mindig(ez utóbbi eddig is így volt).Mindent megtennék érte és bármit megadok és megadnék Neki, amire vágyik.

Annyira furcsa érzés van a testemben, leírhatatlan.Az utóbbi 2 évben nagyon sok körülöttem lévő lánynak kérték meg a kezét, kaptak gyönyörű gyűrűket.Nagyon sokszor nézem meg a közösségi oldalakra feltöltött fotóikat, amin rajta van a gyűrű és elképzelem, hogy az én Szerelmem vajon milyet választana nekem és hogyan adná át.Nagyon szeretnék közös életet Vele, nagyon vágyom Rá.És nem csak az eljegyzésre gondolok, hogy nekem papír kell arról, hogy együtt vagyunk, hanem hogy szeretnék az övé lenni minden formában.

Ennyi év után is mindig nagyon kívánom Őt, imádom, vágyom az eljegyzésre, Vele akarok élni és boldoggá szeretném tenni.Hogy lehet valakit ennyire szeretni?Egyszer átélhetem Vele azt a rengeteg csodálatos dolgot, ami az életben van?Szeretnék a felesége lenni, a barátja, akivel jókat nevet,szeretnék utazni Vele,vagy csak egy csendes estét együtt tölteni a fárasztó nap után.Szeretnék a jövőben is szórakozni járni Vele.Egyszóval mindent szeretnék átélni Vele.

Van olyan, aki nagyon boldog házzaságban él a párjával évek óta és élvezik az élet apró örömeit?Akik teljes odaadással vannak egymás iránt?

Mennyi idő után jegyeztétek el egymást?Hogyan alakult a közös életetek?

Én 24/L Ő 24/F


2011. szept. 9. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
nem jegyeztük el egymást, nem házasodtunk össze, de 13 éve nagyon boldogok vagyunk egymás mellett, 6 hónappal a megismerkedésünk után összeköltöztünk, azóta együtt élünk, két kicsi lurkóval kiegészülve immáron családként
2011. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, túl régen vagytok már együtt. Ami nagyobb baj, hogy túl fiatalon kezdtétek. Valószínű csak egymást ismeritek. Ahogy áradozol a fiúról és arról, mennyire és mit szeretnél, egy hiány kifejezésének érzékelem. Tudnod kellene, a fiúban is megvannak-e ezek az érzések. Ha nem így van, fel kell készülnöd az álmaid feladására. Az eljegyzésnek már régen itt lett volna az ideje, de már az esküvő is jöhetne, ha a fiúval egy hullámhosszon lennétek.
2011. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi majdnem annyi idősön jöttünk össze, mint Ti (1-2 év eltéréssel)...mi 4 éve vagyunk együtt...

Ezekről a dolgokról, amiről Te én is állandóan álmodozom, szerencsére tudom, hogy a párom is szeretné, csak egyetem miatt csúszik a dolog. Pont azt beszéltük tegnap, hogy remélem 24 évesen a felesége leszek már:D


Meg kell tudnod, hogy azonosak-e a vágyaitok, Ő gondol-e az eljegyzésre, házasságra, ez fontos-e Neki?

Lehet, hogy már neki nagyon kényelmes ez így és meg sem fordul a fejében...

Tegnap mondta egy jópofa ismerősünk, mikor poénkodtunk, hogy a Nők és a Pasik is utána néznek embereknek az utcán (mármint nő ffinek ffi nőnek)...a srác beköpte, hogy igen, de a férfiakban közben nem a fészekrakó ösztön dúl...:)) ha érted mire gondolok. Lehet, hogy nem is vagytok egy hullámhosszon.

Beszéltetek valaha eljegyzésről, családról, közös életről???


Sok boldogságot, remélem tudjátok tisztázni:)


21-L

2011. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és jó, amit leírtál, világos, hogy a Te részedről a párod az igazi. Ideális esetben pontosan így érez az, aki egy életre tervez valakivel. Viszont az a nagy kérdés, hogy ő is ugyanígy érez-e veled kapcsolatban? Mert ha nem teljesen, az sajnos nagy baj.
2011. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!