Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, egy olyanba akivel egy osztályba járunk, sokat beszélünk, nagyon jóba vagyunk, és nekem ő a tökély, de neki van egy régi kapcsolata. Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Küzdeni érte? Elfelejteni? (bár hogy lehet egy olyat elfelejteni akivel nap mint nap találkozol
2010. ápr. 18. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


egyébként, ha rám hallgatsz, semmiféle körülmények között, NE gyere össze osztálytárssal! tapasztalatból mondom. :/


felejtsd el gyorsan vagy próbálj meg rá másként nézni.


középiskolába 12. évvégén már talán elfogadható, h összejöttök. tehát végzős korotok végén... másként.. halálra ítélt a kapcsolat!

2010. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
2010. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok végzős, és egy éve vagyok együtt egy osztálytársammal. Ő az osztály egyik végében ül, én a másikba, szóval ha nem akarunk kb nincs is közöttünk semmi kapcsolat a délelőtt folyamán, viszont én eddig semmi hátránnyal nem találkoztam ezzel kapcsolatban és nagyon úgy néz ki, hogy már nem is fogok. Kb fél évig "titkoltuk" hogy együtt vagyunk, mondjuk inkább úgy hogy nem vertük nagy dobra, hisz annyira azért nem titkolóztunk... Szeptemberben mondtuk el pár osztálytársnak, és akik jobban ismernek minket meg is döbbentek, hogy hogy nem vették észre, pedig olyan egyértelmű jelek voltak... Nekem csak jó élményeim vannak, viszont egy biztos. Ha van párja az illetőnek, akkor ne mássz bele! Próbáld meg elfelejteni bármilyen nehéz is!
2010. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ilyen körülmények között nem tudom mennyire tudnám kicsit is elfelejteni
2010. ápr. 18. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan, miért kellene elfelejtened?....tetszik neked, mondd el neki....attól még nagyon jól működhet a kapcsolat...tapasztalat...3ik éve vagyok együtt a barátnőmmel, s nagyon jól megvagyunk..
2010. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!