Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le lehet szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le lehet szerelem nélkül az életet? Úgy, hogy az embernek soha nem volt kapcsolata nővel?

Figyelt kérdés
20 év felettiek válaszát várom főként, akár fiúk, lányok.
2010. jan. 20. 22:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
feltehetőleg lelehet mert nekem még nem volt benne részem,ha idáig kihúztam 20 évet akkor még 2szer annyit simán kibírok,viccet félretéve idáig csak viszonzatlan szerelmeim voltak.
2010. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Le, csak szar.
2010. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ja lemaradt 20/f
2010. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Mindent lehet, a Te életed, ha Te így akarod leélni, mert neked így esik jól, akkor nyugodtan leélheted így. A saját életét mindenki úgy éli le, ahogy neki jól esik. De azt mondjuk nem tudom, mi visz rá valakit arra, hogy így akarjon élni, de ez már nem az én dolgom.
2010. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a 2.-al

lehet de kur.va sz@r

2010. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
amúgy nem akarsz pap lenni?
2010. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet élni, de nagyon rossz.., úgy vagyok vele, hogy eddig nem volt semmi akkor már nem is kell. Szeretnék, de képtelenség az egész.. :"(

L

2010. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Ma,amikor már a gyerekek is szexelnek,kevesen tudják elképzelni,hogy enélkül is lehet élni.

Régen szigrúbbak voltak az erkölcsök,és azt a legtöbben be is tartották.Aki nőtlen vagy vénlány maradt, azok is leélték az életüket,és nem volt semmi bajuk emiatt.Legfeljebb kicsit rigolyásak lettek,de ez azokkal is előfordul,akiknek párja van.

2010. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
100%

Le élni le lehet, de ahhoz valami olyan embernek kell lenned, aki annyira odaadó, hogy a saját boldogságának kereséséről is lemondva képes másoknak szenteli az életét.

Olyan szerzetes lelkű, azt hiszem.

Az ilyen embereknek általában szoros kapcsolatuk van az un. transzcendenssel, így emberi társ nélkül is értelmet kaphat az életük. Nem tudom, hogy ez mond-e neked valamit..

Egyébként hány éves vagy?

22/L

2010. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem nélkül lehet élni,de nem érdemes.Hallottad már ezt a mondást?Szerintem nagyon igaz!
2010. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!