Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a kamasz...

Mit szólnátok, ha a kamasz gyermeketek ilyen ötlettel állna elő? Támogatnátok, vagy inkább elleneznétek? Kérlek írjátok le a döntésetek okát is!

Figyelt kérdés

Nyáron dolgoztam a hónapot, de mivel augusztusban 15.-én fejeztem be a munkát, még tegnap is kaptam fizetést (a júliusit augusztusba, az augusztusit tegnap).


Én nagyon megszerettem a munkát, nagyon jó érzés volt dolgozni, főleg, hogy jó helyen voltam, jó emberekkel dolgoztam és a munkát is szerettem. Az utolsó napomon még sírtam is.

Arra gondoltam, hogy tanév közben is vállalnék munkákat, de csak péntekre és /vagy szombatra. Pl. hostesskedés. A tescoban szoktuk látni, hogy állnak a lányok és kóstoltatnak ilyen-olyan dolgokat, vagy papírt/kérdőíveket osztogatnak stb.

Ilyesmi munkát alkalmanként én is meg tudnék csinálni szerintem, csak féltem, hogy a szüleim elleneznék.


Erre apukám mondja reggel, amikor a fizetésemet említettem, hogy hétvégente néha el is mehetnék dolgozni, ha van kedvem pl. hostesskedni vagy valami hasonlót:)


Szülők, mit szólnátok hozzá, a gyereketek suli mellett, hétvégente szeretne elmenni dolgozni egy kicsit? Támogatnátok, vagy elleneznétek? Miért?

16/L


2011. szept. 10. 08:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

Igazából nekem a tanulás az első, mivel szeretnék majd tovább tanulni főiskolán. Éppen ezért, ha vállalnék is munkát csak pénteken vagy szombaton és 2-3 hetente. Igaz, így nem lenne olyan sok pénzem, de nem is ez az elsődleges cél. A szüleimtől kapok havi 5000Ft-t, a fizetésem is ott van, igazából hiányzik a munka. Ezért lenne jó alkalmanként elmenni dolgozni.

Beszéltem ma egy ismerősömmel, aki szokott a tescoban hostesskedni, sajnos rám nézve nem túl biztató a helyzet. Azt mondta, hogy hostess cégnél kell regisztrálni és várni, hogy felvesznek-e, ha felvettek utána értesítenek ha van munka. Ami pedig számomra kedvezőtlen: magas és vékony, dekoratív, szép lányokat várnak. Magas és vékony sem vagyok, szerintem dekoratív sem, inkább átlagos.. :D

Majd meglátjuk, mi lesz:)

2011. szept. 10. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!