Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnátok vagy elleneznétek...

Támogatnátok vagy elleneznétek, hogy ezen az oldalon a hasznos/nem hasznos válasz rendszer megváltozzon?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan válasz van lepontozva, amelyek hasznosak (még teljesen tárgyilagos kérdéseknél is), míg egyes rasszista, provokáló és gyűlületkeltő válaszok hasznosnak vannak jelölve, de ha nem is, akkor is olvashatóak az oldalon. Nem jobb lenne egy olyan rendszer, ami pl. a Yahoo-n is van? A válaszok értékét mindenki magában értékelje és vonja le a konzekvenciát, hogy neki mennyire volt hasznos. Nem kell ehhez szavazni. Csak azt kellene bevezetni, hogy a vulgáris, nem ideillő válaszokat jelenteni lehessen az oldal üzemeltetőinek és vegyék ki, ha jogosnak ítélik a "feljelentést". Nektek mi a véleményetek erről?
2009. márc. 24. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint lesz@rom. Jobb lenne, ha te sem foglalkoznál azzal, hogy le vagy felpontoznak valamit. Tök mindegy, attól még a válasz ott van, a kérdező pedig nem a százalékok szerint dönt szerintem.
2009. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem van benne valami. Kicsit idegesítő az is, ha válasz helyet csak szapulják a kérdezőt...
2009. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ilyen kérdésre született egy válasz, hogy a kérdező szabja meg, hogy akar-e pontozást a kérdésénél vagy nem. Másik dolog az volt, hogy csak azok tudjanak pontozni, akik válaszolnak is a kérdésre na meg a kérdésfeltevő.
2009. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokszor van olyan érzésem, hogy azok pontozzák le a válaszokat, akik nem is adtak választ, csak ráklikkelnek minden kérdésre és akár olvasás nélkül is pontoznak. Persze nem a ponton van a hangsúly, hanem azon, hogy egy választ lehet, hogy egy másik ember talán hasznosnak vélne.
2009. márc. 25. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolnám, hogy felpontozni vagy közepesnek jelölni lehessen válasz nélkül is, de lepontozni csak válasszal együtt.
2012. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!