Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tamogatnatok a gyerekeiteket,...

Tamogatnatok a gyerekeiteket, ha kulfoldre szeretnenek hosszutavon vagy akar veglegesen koltozni?

Figyelt kérdés
Nalunk a csaladban sok rokontol jon a megjegyzes, hogy hogy lehetett ilyet csinalni. Marmint kulfoldre koltozni (a ferjem kulfoldi, ezert koltoztem ki). Ez miert olyan nagy baj? Ha valaki boldog, nem mindegy, hogy hol el?
2010. ápr. 24. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyerekem van, de minden olyanban támogatni fogom, amit ő szeretne, és ami az ő javát szolgálja.. bármennyire fog is fájni. Ha Ausztráliába akar költözni, az biztos, hogy megpusztulok a bánattól, de támogatni fogom.
2010. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyerekem boldogsága az első, természetesen támogatnám (még ha bele is döglenék).
2010. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy támogatnám ha azt szeretné. Engem is támogat az anyám mindenben ilyesmiben. Én azt vettem észre azoknak nem tetszik csak akik irigykednek. Az meg nem érdekel.
2010. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs gyerekem, most én vagyok a gyerek, és ugyanez a tervem. most kaptam egy lehetőséget külföldre tanulni, aztan ha ugy alakul ott is maradok.mondtam a szüleimnek, ők 100%ig mellettem vannak, tudják hogy mindig is erre vágytam!:) a rokonok meg csak irigyek hidd el! de ha valaki irigy rád, az azt jelenti, hogy valamit jól csinálsz:)
2010. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Támogatnám, én nem mehettem. Állandóan sírnék utána, de neki nem mondanám.
2010. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem nem támogatnak...


lenne lehetőségem külföldön tanulni,kellene induló töke,simán kitudnák fizetni a 10szeresét is anyámék,de még kölcsönbe sem hajlandó ideadni (dolgozok most is suli mellett,de esélytelen szeptemberig annyit félretenni)...

indok: elvagy te itt is kelet-magyarországon...persze,diplomásan minimálbérért...


ennyit a szülőkről...

2010. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!