Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóvá tegyem? És,...

Szerintetek szóvá tegyem? És, hogy ha nem akarok emiatt borús hangulatot?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első munkanapom és az egyik kollégám megitta az egyik energia italomat. Ezzel nincs is gond, szállodában dolgozunk, éjjel, szívesen adtam volna mert nekem nem kellett mind a három. De meg sem kérdezte, csak elvette és megitta. Szerintetek ez nem gáz? Nem az irigység miatt, de szerintem megkérdezhette volna. Szerintetek érdemes felhozni ezt? Vagy nem éri meg, hogy konfliktussal kezdjem ezt a melót?
2011. szept. 10. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt hitte, az övé, vagy nincs valami közösködés, amiről te nem tudsz?


Én most nem szólnék, mert egyszer bármi oka lehet hogy megtörténik, max ha még egyszer előfordul, akkor szóvá tenném. Most még nem kéne.

2011. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kellett volna enki tudnia hogy az ital a tied? Ra volt irva a neved? Hol taroltad? privat helyen, vagy csak ugy kiraktad? Most ne szolj, e ha meg egyszer megtortenik, emlitsd meg, de eloszor legyel biztos benne, hogy tudnia kellene hogy az ital a tied.
2011. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hitte, hogy a tiéd! Ne tedd szóvá,viszont legközelebb az energialötyid tárold olyan helyen,hogy más ne férjen hozzá,pl a táskádba:)
2011. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy az enyém mivel ott volt a táskámnál. Sőt arrébb is rakta. Jó, csak ez olyan gáz, hogy "dugdosni" kell:D Nekem fura, hogy kérdezés nélkül kibontotta és megitta, ennyi. De akkor majd ha legközelebb előfordul csak akkor hozom fel. Csak azért lepődtem meg, mert új vagyok és még nem nagyon beszélnek velem. Aztán hátha gondolta, hogy akkor lazán meg is ihatja, úgy is lapítok. De persze lehet, hogy csak figyelmetlen volt.
2011. szept. 10. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!