Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nélküled kapcsolat...

Se veled se nélküled kapcsolatban mi a megoldás?

Figyelt kérdés
ha külön megyünk az egyikünk pár hét múlva felkeresi a másikat. és pár napig minden happy de utána kezdődik megint ez az ördögi kör már 14hónapja. ha nincs hiányzik (vagy csak megszoktam, nem tudom) ha van akkor nem bírok megmaradni mellette. túl gyenge vagyok ahhoz hogy kimondjam hogy VÉGE, de ő miért nem teszi? Neki mi ebbe a jó? Mit tegyek? 22L vagyok
2011. szept. 10. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás majd a szakítás lesz... Nem hiszek az ilyen se veled se nélküled kapcsolatokban... Előbb utóbb "nélküled" lesz...
2011. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Detto ugyan igy voltam .2,5 ev utan en leptem ugy hogy kulfoldre koltoztem .,mert ha nem igy tettem volna meg mindig lelki terorba tartana .,a szerelmevel .,es en meg mindig csak ot varnam .,es be dolnek neki minden hazugsagainak .,..ez a szerelem .,semmi jo nem sul ki belole.,nalunk szakitas lett a vege .,nagy ero feszites aran .,mert ez igy nem mehetett a vegtelensegik.,remelem nalatok ez nem fog be kovetkezni .,38 hkm
2011. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A kilépés. Én anno az úgymond szakítás után nyitott szemmel jártam, bár időnként visszatértünk egymáshoz, fél évig gyászoltam az egészet, különböző érzelmi hullámokban. Voltak közben próbálkozások,hátha mással jó lesz, aztán mindig újra egymásnál kötöttünk ki. Kb egy évre rá megtaláltam a jelenlegi páromat, aki teljesen más, a világ szép vele, és nyugodt szívvel tudom mondani az exnek, hogy vége örökké, nem kell több a sok rosszból. Persze azóta is jelentkezik időnként, de már meg sem rendít, pedig az első nagy szerelem volt. Azért annyira nem nehéz továbblépni, igenis egyedül kell lenni, megszeretni magadat, és teljes életet élni nélküle is. És ha van szabad pár órád, vagy magányos vagy, akkor sem szabad őt felhívni, inkább egy barátnőt. Be kell látni, hogy ez így nem jó, csak magadat helyezd a középpontba, különben felemészt! Sok szerencsét!
2011. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél éve éltünk ebben a se veled se nélküled dologban. Csak az volt a baj, hogy nagyon megszerettem, szóval csak részéről volt a nélküle...

Most erőt vettem magamon, megmondtam neki, hogy ebből elég, ha nem alakult ki normális kapcsolat nekem semmi sem kell belőle! Ez 1 hete volt, azóta is reménykedem a reménytelenben, hogy észbe kap...

De úgysem fog, mert akinek kicsit is kellesz ragaszkodna bármi áron! Szóval nagyon rossz, de a NÉLKÜLE a megoldás!


Az hogy ő miért nem mondja ki hogy vége?? Vajon miért, ha amúgy jó lány vagy minden téren, főleg a szexben hülye lenne kidobni egy pasi, amíg mi erre vevők vagyunk!!!

2011. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!