Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, mit tegyünk? A...

Segítség, mit tegyünk? A babavállalással kapcsolatban nem tudunk közös nevezőre jutni! Szakítás az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék babát, sem most, sem később (25N), párom viszont(28F) nagyon szeretne. És ez csak most derült ki! Én nem is gondoltam volna hogy ő szeretne, sose mondta, azt viszont tudja egy ideje hogy én nem szeretnék. Mit csináljunk? Megszakadna a szívem ha ott kéne hagynom ,nagyon szeretem. De gyereket nem szeretnék, iylen tanácsot nem is kérek.
2011. máj. 10. 10:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs közös jövője a kapcsolatotoknak. Max. akkor, ha ő is lemond a gyerekről. Bár,ha szeretném, akkor nem kérnék tőle ilyet. Megadnám a lehetőséget,hogy más szüljön neki!
2011. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Fura az, hogy egy nő nem akar gyereket. De nem lehet mindenki egyforma. Ha tudod , hogy ő szeretne és te nem akkor nem kel erőltetni a dolgot. Mert egyszer ez csak kifog törni, és rosszabb lesz.

Amúgy miért nem akarsz?

2011. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Bár sosem szabad azt mondani hogy soha, ha te ennyire ragaszkodsz ahhoz hogy nem szeretnél gyereket, akkor nincs közös jövőtök! Nem foszthatod meg tőle, el kell engedned...

Vagy ha annyira szereted érte bevállalod, garantálom, hogy meg fog változni a hozzáállásod a gyerekekhez ha már ott lesz...

2011. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Ez nehéz kérdés... Szerintem már a kapcsolatotok elején ezt megkellet volna beszélni, párommal már a legelején tisztáztunk dolgokat, mint például a baba, Ő is szeretne Én is, de csak 2-3 év múlva.

Ha ez a baba dolog még csak most derült ki, akkor nem csodálkoznék azon sem, hogy vannak még ilyen dolgaitok. Mióta is vagytok együtt? Hogy ez csak most derült ki?

2011. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha Te ennyire biztos vagy benne, hogy soha nem akarsz gyereket (bár olyan nincs, hogy 100% legyen, esetleg ha nem lehet!), akkor el kell engedni.Őt nem foszthatod meg ettől a csodától!
2011. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 napietus ***** válasza:
100%
nektek gyökeresen más elképzeléseitek vannak a jövőtöket illetően, ez így nem fog menni. a szekeret egy irányba kéne tolnotok ugyanis, máshogy nem juttok 5-ről a 6-ra. tehát semmi értelme így ennek. ugyanis bármelyikőtök is engedne, csak rosszul sülhet el. Te nem engedsz, helyes, aki nem vágyik gyerekre, kényszeről ne vállaljon, annak csak szegény gyerek issza meg a levét. ha viszont ő enged, 25 év múlva is megkaphatod egy heveseb vita alkalmával, hogy miattad nem lehetett apa, meg látod, már nekünk is lehetne unokánk is stb.
2011. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%

""De gyereket nem szeretnék, iylen tanácsot nem is kérek""


Akkor milyen tanácsot kérsz? Valami csodára számítasz , hogy valaki itt megmondja azt hogy hogy változtasd meg a véleményét?

Gyerekről beszélünk és nem egy új telefonról.

Gondolkozz.

2011. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Pár év múlva úgyis meggondolod, de addigra a párodnak már lesz gyereke valaki mástól. Te meg nehezen találsz majd valakit harminc felett, aki gyereket akar és elrontod az életed. Sok sikert hozzá, ha nem tudsz most megbecsülni egy családszerető, rendes embert.
2011. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Ha annyira szereted őt, akkor szerintem az a kérdés, hogy MIKOR akar gyereket. Ha nem azonnal, akkor szerintem próbálkozzatok még együtt,mert a szerelem is egy ritka dolog... Pár év múlva Te is meggondolhatod magad, vagy ő dönthet úgy, hogy szeret Téged annyira, hogy alkalmazkodik. Vagy majd megoldjátok valahogy. De én "jaj mi lesz később" alapon biztos nem rúgnék fel egy jól működő, szerelmi kapcsolatot. Nálunk is úgy van egyébként, hogy a párom akar (majd) és én (nő) nem nagyon (pedig ő a férfi, és fiatalabb is nálam) - de én úgy látom, megegyezésre jutunk, ő tud várni, én meg esetleg el tudom képzelni, hogy egy gyerek erejéig meggondoljam magam a későbbiekben.
2011. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a kapcsolatnak így nincs közös jövője, teljesen ellentétesek a céljaitok. Engedd el a fiút, hadd legyen családja, ha már te nem akarod megadni neki.
2011. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!