Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóba vagy a testvére (i)...

Jóba vagy a testvére (i) ddel? Ha nem, akkor mi az oka?

Figyelt kérdés

Mennyi köztetek a korkülönbség?


Kort és nemet is írjatok légyszi.


2011. szept. 10. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A bátyám 2 évvel idősebb nálam, és jóban vagyunk. Persze azért néha vannak viták, de soha nem komolyak. Ő az akivel, tudom, h amig élünk számíthatunk egymásra.
2011. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
5év különbség van köztünk nővéremmel, és soha nem volt igazán jó kapcsolatunk. Persze most, hogy felnőttünk (23-28év), így kicsit "visszavettünk" úgymond, de soha nem volt olyan mély testvéri kapcsolatunk. Szerintem azért, mert a világ minden dolgában, minden téren mérhetetlenül különbözünk. Soha semmiről nem egy a véleményünk, sosem értettünk egyet.
2011. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Húgommal jól kijövök, 2,5 évvel fiatalabb nálam mindig kikéri valamiben a véleményem sokszor járunk együtt bulizni, csavarogni és egyéb programokat is csinálunk. Ha randira megy mindig az én véleményemet kéri ki és tőlem kér tanácsot hogy mit vegyen fel. De a barátnőmet azt szívből utálja mert szerinte egy kis ribi pedig próbál a barátnőm jó fej lenni vele, nem tudom miért utálják egymást. 19/F
2011. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a családom egyik tagjával sem jövök ki jól!Fekete bárány szindróma,másképpen gondolkodom az életről mint ők ez annak köszönhető...
2011. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ő 18(F), én 22(F).

Egy hónappal ezelőttig jó volt a viszonyunk, azóta nem beszélünk és lehet többé nem is fogunk.

2011. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 16/L vagyok, a húgom 12/L. 4 és fél év köztünk a korkülönbség. A szívünk mélyén szeretjük egymást, de egyáltalán nem vagyunk jóban. Szerintem nem is voltunk soha. Hogy mi az oka? Nem én, az biztos, de nem is ő. A legnagyobb baj az, hogy teljesen különbözőek vagyunk, egyáltalán nem hasonlítunk egymásra. Semmiben nem értünk egyet, például ételekben is amit én szeretek azt ő utálja, amit ő szeret én utálom, ugyan ez a helyzet színekkel, filmekkel, műsorokkal, az iskolában a tantárgyakkal, egyszerűen mindennel. Teljesen más a természetünk. Ő állandóan zajong, nem bír csendben lenni, énekel, gusztustalankodik, fingik, büfög,mesét néz, kupit, szemetet hagy maga után mindenhol, nem tanul jól, és egyáltalán nem tud és nem is akar alkalmazkodni,nagyon gyerekesen viselkedik még, én meg pont az ellenkezője vagyok. Én nagyon csendes vagyok, beszélni sem nagyon szeretek, nagyon melankolikus típus vagyok, sok csendre és nyugalomra lenne szükségem ami vele nincs, nagyon komoly vagyok, nagyon jól tanulok, imádom a rendet, stb. Szóval teljesen más a személyiségünk. Sokszor szoktunk veszekedni. A konfliktusaink legfőbb forrása mindig abból adódik, hogy sajnos nincsen külön szobánk, és mivel az egész élettel kapcsolatban teljesen másak az igényeink, állandóan veszekszünk. pl:

- Pakolj össze magad után!

- Nem pakolok.


-Én filmet akarok nézni.

-Én meg mesét.


-Maradj csendben, nyugi kell.

-Én meg énekelni akarok.


Ilyenek... Önmagában ezzel még nem is lenne olyan nagy baj, csak ő soha nem tud és nem is akar alkalmazkodni hozzám, az meg úgy nem működik, hogy mindig csak én alkalmazkodjak őhozzá.

Esetleg még az magyarázat lehet erre, ha jártas vagy az ilyen spirituális dolgokban, hogy az én csillagjegyem bak, az övé meg ikrek.

2011. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22/n vagyok, öcsém 1 évvel fiatalabb nálam. Vannak jobb pillanatok a kapcsolatunkban, de ált. semmilyen vagy rossz... főleg azért, mert ő a legtöbbször csak akkor kedves és érdeklődő, ha kell neki vmi-vagy pénz, vagy segítség. Én meg folyamatosan próbáltam felé nyitni, de ha vki ezt nem becsüli meg, akkor én minek erőlködjek???...
2011. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A bátyám 3évvel idősebb nálam,felszínes a kapcsolatunk,szerintem azt hiszi jóban vagyunk,de én megvetem őt valójában és soha többé nem fogom benne megbízni.Nem kérek tőle soha semmilyen segítséget,mert egy lenéző okoskodó arrogáns alak.Néha próbál kedves lenni,én meg normális vagyok vele.2éve elszakadt nálam a cérna,azóta nem bízom benne,mert ocsmány dolgokat mondott.Félek,hogy megint előjön ez az énje,emiatt pl ha lesz gyerekem,sose bízom majd rá.Nem fogok tőle soha semmilyen segítséget kérni,2-3év múlva külföldre költözök,szerintem 1 képeslapot sem fogok neki küldeni.24n
2011. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25 vagyok, az öcsém 16. Nagyon-nagyon szoros a viszonyunk, mindenben kiállunk egymás mellett, szeretjük egymást, és mindent megbeszélünk, legjobb barátok is vagyunk, nem csak rokonok. Szerencsére az érdeklődési körünk is azonos - mondjuk én irányítgattam végig, szóval ennek is köszönhető részben:) együtt járunk koncertekre meg hasonlók. Szóval mindig ott vagyunk egymásnak, ha kell, holott már nem lakom otthon.
2011. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én jóban vagyok öcsémmel de csak olyan 2-3 éve. Előtte ment a balhé meg a bunyó, de azóta felnőttünk és érettebbek lettünk, jól el szoktunk hülyéskedni.

20L (ő 18F)

2011. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!