Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret az olyan ember aki a...

Szeret az olyan ember aki a masikban nem szeret dolgokat? Ha kkritizal a jellemeimert szeret e egyaltalan valamit bennem? Mert szeretne ha valtoznek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Az egészséges kritika nem árt a szerelmesek között sem, de ha minden kis hülyeségér megszól, akkor tipli van.
2011. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az igazi szeretet/szerelemnek az a lényege, hogy elfogadó. Nem akar megváltoztatni, mert azt szereti, ami TE vagy, a hibáiddal és az erényeiddel együtt. Az ELFOGADÁS a kulcsszó. Ez a legutóbbi kapcsolatom egyik óriási tanulsága.
2011. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit kritizál. Szerintem az mindeképp jó, ha az erényeidet akarja kidomborítani, ezáltal jelzi, ha valami nem épp az előnyös tulajdonságod.
2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én megjegyeztem a páromnak, hogy jó lenen ha fogyna egy keveset. Nem azért mondtam, hogy bántsam, hanem mert szeretném ha egészséges lenne.

Attól, hogy megmondja min változtass, még szerethet.

2011. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak azt veszed észre, hogy kritizál, akkor nem nőttél fel. A kritika legyen építő és próbáld kijavítani a hibáidat. Mindent meg kell beszélni, hogy TE hogy gondolod megoldani a problémát, és Ő mit tanácsol hogyan jobb. Vessétek össze a kettőt
2011. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ELFOGADÁS vs ŐSZÍNTESÉG ... ezt vesd össze

az kritika, ha megmondod, hogy mi bánt benne?

2011. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogyan kritizál, építő szándékkal szeretettel, vagy az a fontos, hogy legyen kit a földbe döngölni, mert akkor érzi különbnek magát
2011. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha állandóan nyektet, akkor tuti hogy már nem szeret.
2015. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!